Mož je gay
Takole vam bom napisala ni nujno da je gej potem nebi izbran vas za partnerko bi si poiskav njega in nebi hotev vas imet koliko je moških ki se radi oblečejo kot punce pa niso geji hočejo imeti punco za partnerko niso usi geji to je jasno vsakemu kaj bi bilo če bi se on uredi kot se uredite vi sami bi tudi biv gej mislim da nebi biv gej ampak nekaj drugega bi biv to pa sami ugotovite kaj bi biv jaz vem kaj bi biv pa vam nebi napisala tega saj je tudi z takim partnerjem tudi se da lepo živet sprejmite ga takega kot je on saj si on ni nič kriv da tisto kar je če vas nebi imev rad takšno kot ste bi verjetno že zdavnaj odsev k moškemu njega ne zanimajo moški njega zanimajo ženske zato hoče pri vas ostati povpraste ga za zelenjavo vlog pa boste videli kako se bo odzval saj ni nič kaj takega če bi prevzamete njegovo vlogo on pa vašo use je dovoljeno samo da sta oba zadovoljna in srečna veliko sreče vama želim Lana
Forum je zaprt za komentiranje.