Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moški škorpijoni – kakšni so?

Moški škorpijoni – kakšni so?

Toliko slišim o škorpijonih, o njihovi hipnotičnosti, pa me zanima, kakšni so kot partnerji.

Imam samo enega sodelavca (škorpijona), pa ne morem trditi, da je ravno oh in ah.

Moj je škorpijon in če na podlagi vzorca sklepam na populacijo, so čudoviti! 🙂
Kot pozitivne lastnosti bi navedla ljubeznivost, pripravljenost pomagati, v vsaki stvari vidijo kaj dobrega, pozitiva, pozitiva in še enkrat pozitiva, znajo poslušati, polni so presenečenj. Negativne morda trma oz. prepričanost v svoj prav, pa z njimi je treba na eleganten način 🙂

Uf, si me presenetila z odgovorom.

Ta, s katerim delam jaz je povsem drugačen. Črnogled, zaprt vase, pripravljen pomagati….ja, kadar on hoče.
Pa nikoli ne veš kaj misli.

Vedno bolj me začenja zanimati astrologija, sploh ali se da iz karaktarja in značaja človeka ugotoviti njegovo znamenje in pač to kar naj bi sicer pisalo v natalni karti…
Sicer pa pobliže pozam enega škorpijana, res pa nimam pojma, kaj ima v podznaku, čeprav vem njegovo uro in seveda datum in letnico rojstva. Pozitivne lastnosti; ljubezniv je res in optimističen še bolj, tudi poslušati zna in naslošno se ima (ne čisto za brez veze) za čustveno zelo inteligentega. ni pa trmast, tam kjer bi bila trma potrebna, je vihrav in površen, poln presenečen v negativno, če le si tako neumen, da mu zaupaš oz upaš, da iz njega še kaj bo ccccc
Imam ga pač rada, blizu sva si, kaj morem~~

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

S moškimi škorpijoni se prav razumem, morebiti zato, ker imam ne le sonce, temveč tudi ascedent v vodnem znamenju. Ko jih spoznaš, jih ni problema imeti rad, četudi se ne razvije kaj več.

.

v vseh opisih se tudi sama vidim, pa sem skorpijonka 🙂
nasa trma pa z glavo skozi zid, pa se svoje prepricanje oz.svoj prav mamo to pa 😀
pa ce se nam godi krivica se postavmo zase/drugo osebo in tok dolg razciscujemo dokler ne pridemo stvari do dna 😀


Jaz tudi, pa nisem škorpijon. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Jaz tudi, pa nisem škorpijon. :)[/quote]

Marko je ziher eno zračno znamenje (vodnar, dvojček ali tehtnica). 🙂


Jaz tudi, pa nisem škorpijon. :)[/quote]

Marko je ziher eno zračno znamenje (vodnar, dvojček ali tehtnica). :)[/quote]Mogoče je pa trojček… :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

V veliki meri so rezultat domače vzgoje, vcepljenih vrednot in vpliva družbe skozi socializacijo.


Jaz tudi, pa nisem škorpijon. :)[/quote]

Marko je ziher eno zračno znamenje (vodnar, dvojček ali tehtnica). :)[/quote]
Če bi še ene štiri zraven naštela, bi morda zadela. 🙂 Mogoče ima pa On prav. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko je ziher eno zračno znamenje (vodnar, dvojček ali tehtnica). :)[/quote]Mogoče je pa trojček… :))))[/quote]

A misliš, da je troglavi zmaj? :))))

Vsi moški škorpjoni, ki jih poznam, so občutljivi kot hudič. Tako da če nisi takten in diplomatski, se jim lahko zelo hitro zameriš.

Okoli sebe imajo prostor (ki si ga morda ustvarijo zato, ker so tako občutljivi in jih veliko stvari prizadene, kot neko reakcijo, samoobrambo), in so bistveno bolj samostojni (neodvisni) v vseh situacijah, tudi v partnerskem življenju. Kar meni kot potencialni partnerki ni nikoli vzbujalo ne vem kakšnega zaupanja…

Mogoče je pa trojček… :))))[/quote]

A misliš, da je troglavi zmaj? :))))[/quote]Bodi pripravljena tudi na to in ko boš pekla tortico vzemi malo večji model, mogoče v treh nadstropjih? :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A misliš, da je troglavi zmaj? :))))[/quote]Bodi pripravljena tudi na to in ko boš pekla tortico vzemi malo večji model, mogoče v treh nadstropjih? :)))[/quote]

A se je že prijavil? :)) ker če se ne bo se nimam kaj posebej pripravljat.:))))

Nima veze, če se je, ti se samo pripravi, da ne bo potem nerodno izpadlo, ko boš tam hotela razdelit en “mali piškot”…..
Sam si bo kriv, če ga ne bo, nam bo pa več ostalo…. he,he,he
Sploh pa ne vem zakaj ne bi prišel, ko nas itak vse pozna 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Poznam 4 škorpijone od blizu in lahko rečem samo, da so zelo naporni ljudje, ko z njimi deliš streho.

Sebični, preračunljivi, tako ”občutljivi, da kar ne prenesejo” (ko se želijo izogniti odgovornosti), dvolični, egocentrični, in znajo tako zelo kruto pičiti, da se vprašaš, če so sploh še normalni.

Skratka, zelo negativen znak. Sej, če si že kdaj srečal/a kakšnega škorpijona v živo, ti je jasno.

No, saj počasi boste ugotovili (morda), da se ljudi ne spoznava po znamenjih, ampak po značaju, ki ni odvisen od časa rojstva.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Nekateri tega nočejo videti, ker zaupajo zvezdam:). Kaj pa otročki, ki so se rodili s carskim rezom? Ajuj, za kaj vse so prikrajšani, najbrž tavajo po vesolju:).

Nekateri tega nočejo videti, ker zaupajo zvezdam:). Kaj pa otročki, ki so se rodili s carskim rezom? Ajuj, za kaj vse so prikrajšani, najbrž tavajo po vesolju:).[/quote]A da si nekaj po horoskopu moraš nujno tam čez “kanal”….? :/ 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nekateri tega nočejo videti, ker zaupajo zvezdam:). Kaj pa otročki, ki so se rodili s carskim rezom? Ajuj, za kaj vse so prikrajšani, najbrž tavajo po vesolju:).[/quote]A da si nekaj po horoskopu moraš nujno tam čez “kanal”….? :/ ;)[/quote]

Itak, da ne. Samo saj veš, to ni fair play:). V bistvu pretentaš zvezde in si narediš popolnega otroka:). Še prej seveda poskrbiš za ustrezen genski material:)).

Popolnega? Katero znamenje pa spada pod popolno? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A da si nekaj po horoskopu moraš nujno tam čez “kanal”….? :/ ;)[/quote]

Itak, da ne. Samo saj veš, to ni fair play:). V bistvu pretentaš zvezde in si narediš popolnega otroka:). Še prej seveda poskrbiš za ustrezen genski material:)).[/quote]Če imajo zvezde tak vpliv se itak nič ne zgodi brez razloga, brez njihovega “vedenja”. Tako se tudi tak otrok rodi zato, ker so zvezde tako hotele…. Ostalo je le domišljavost tistih, ki mislijo, da lahko “prevarajo” zvezde. 😉

Drugače pa poznam eno, ki je šla rodit, ker je bil otrok že dovolj težak in ona ne bo več trpela nosečnosti…. 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close