Moški škorpijoni – kakšni so?
Moj je škorpijon in če na podlagi vzorca sklepam na populacijo, so čudoviti! 🙂
Kot pozitivne lastnosti bi navedla ljubeznivost, pripravljenost pomagati, v vsaki stvari vidijo kaj dobrega, pozitiva, pozitiva in še enkrat pozitiva, znajo poslušati, polni so presenečenj. Negativne morda trma oz. prepričanost v svoj prav, pa z njimi je treba na eleganten način 🙂
Vedno bolj me začenja zanimati astrologija, sploh ali se da iz karaktarja in značaja človeka ugotoviti njegovo znamenje in pač to kar naj bi sicer pisalo v natalni karti…
Sicer pa pobliže pozam enega škorpijana, res pa nimam pojma, kaj ima v podznaku, čeprav vem njegovo uro in seveda datum in letnico rojstva. Pozitivne lastnosti; ljubezniv je res in optimističen še bolj, tudi poslušati zna in naslošno se ima (ne čisto za brez veze) za čustveno zelo inteligentega. ni pa trmast, tam kjer bi bila trma potrebna, je vihrav in površen, poln presenečen v negativno, če le si tako neumen, da mu zaupaš oz upaš, da iz njega še kaj bo ccccc
Imam ga pač rada, blizu sva si, kaj morem~~
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Jaz tudi, pa nisem škorpijon. :)[/quote]
Marko je ziher eno zračno znamenje (vodnar, dvojček ali tehtnica). :)[/quote]
Če bi še ene štiri zraven naštela, bi morda zadela. 🙂 Mogoče ima pa On prav. 🙂
Vsi moški škorpjoni, ki jih poznam, so občutljivi kot hudič. Tako da če nisi takten in diplomatski, se jim lahko zelo hitro zameriš.
Okoli sebe imajo prostor (ki si ga morda ustvarijo zato, ker so tako občutljivi in jih veliko stvari prizadene, kot neko reakcijo, samoobrambo), in so bistveno bolj samostojni (neodvisni) v vseh situacijah, tudi v partnerskem življenju. Kar meni kot potencialni partnerki ni nikoli vzbujalo ne vem kakšnega zaupanja…
Nima veze, če se je, ti se samo pripravi, da ne bo potem nerodno izpadlo, ko boš tam hotela razdelit en “mali piškot”…..
Sam si bo kriv, če ga ne bo, nam bo pa več ostalo…. he,he,he
Sploh pa ne vem zakaj ne bi prišel, ko nas itak vse pozna 😉
Poznam 4 škorpijone od blizu in lahko rečem samo, da so zelo naporni ljudje, ko z njimi deliš streho.
Sebični, preračunljivi, tako ”občutljivi, da kar ne prenesejo” (ko se želijo izogniti odgovornosti), dvolični, egocentrični, in znajo tako zelo kruto pičiti, da se vprašaš, če so sploh še normalni.
Skratka, zelo negativen znak. Sej, če si že kdaj srečal/a kakšnega škorpijona v živo, ti je jasno.
No, saj počasi boste ugotovili (morda), da se ljudi ne spoznava po znamenjih, ampak po značaju, ki ni odvisen od časa rojstva.
Nekateri tega nočejo videti, ker zaupajo zvezdam:). Kaj pa otročki, ki so se rodili s carskim rezom? Ajuj, za kaj vse so prikrajšani, najbrž tavajo po vesolju:).[/quote]A da si nekaj po horoskopu moraš nujno tam čez “kanal”….? :/ 😉
Nekateri tega nočejo videti, ker zaupajo zvezdam:). Kaj pa otročki, ki so se rodili s carskim rezom? Ajuj, za kaj vse so prikrajšani, najbrž tavajo po vesolju:).[/quote]A da si nekaj po horoskopu moraš nujno tam čez “kanal”….? :/ ;)[/quote]
Itak, da ne. Samo saj veš, to ni fair play:). V bistvu pretentaš zvezde in si narediš popolnega otroka:). Še prej seveda poskrbiš za ustrezen genski material:)).
A da si nekaj po horoskopu moraš nujno tam čez “kanal”….? :/ ;)[/quote]
Itak, da ne. Samo saj veš, to ni fair play:). V bistvu pretentaš zvezde in si narediš popolnega otroka:). Še prej seveda poskrbiš za ustrezen genski material:)).[/quote]Če imajo zvezde tak vpliv se itak nič ne zgodi brez razloga, brez njihovega “vedenja”. Tako se tudi tak otrok rodi zato, ker so zvezde tako hotele…. Ostalo je le domišljavost tistih, ki mislijo, da lahko “prevarajo” zvezde. 😉
Drugače pa poznam eno, ki je šla rodit, ker je bil otrok že dovolj težak in ona ne bo več trpela nosečnosti…. 🙁
Forum je zaprt za komentiranje.