Moški pecajo dosti mlajše/starejše ženske
Meni se sicer takšna “bockanja” in igre “kdo bo koga” zelo dopadejo, ampak morajo biti izvirna, tisti naslednji se mora potruditi, mora biti duhovitejši, zvitejši…
Vidva sta pa obtičala na eni točki in se vrtita kot prdca v hlačah.
Ničesar novega ne napišeta, samo do tega vama je, da, obsedena od želje, da bo vajin post na koncu, postavljata drug drugemu – izmenično – ali ogledalo ali 7 pravljičnih let za ekranom…
Dajta, prizanesita nam…proooosim!!!
Meni se pa takšni, kot ti smilijo Margot. Tudi tebi sem že neštetokrat napisal, da se ti ni potrebno ukvarjat z mojimi prispevki, pa še kar rineš vame. Meni, da bi nekdo napisal, da mu nisem zanimiv in da ga pustim pri miru, bi mu z veseljem ustregel, toliko spoštovanja pa ja imam do sebe. V glavnem, bruko si delate vsi po vrsti. Na podlagi takšnih izpadov, ki jih imate, človeku ne preostane nič drugega, kot da si predstavlja kako vas noben ne šmirgla v reali, potem morate pa na nekem anonimnem forumu iskat pozornost. Res žalostno…
Joj, kakšno domišljavo bitje si ti. Nič jaz ne rinem vate, samo poln kufer vaju imamo, če slučajno v vsej svoji domišljavosti še nisi opazil.[/quote]
Margo, zakaj pecaš mlade fante in iščeš njihovo pozornost? :)))[/quote]
Počakaj, moram it bruhat, pa ti potem napišem.
ja ampak si kdaj pomislila da moški pecajo dosti mlajše ženske zato ker NITI POMISLIT ne morejo da bi meli pri 45tih 45 letno starunklo zraven sebe?
ampak hočejo sočno 30 letnico?
Dosti starejše pa pecajo itak zato ker so izkušene in zgledajo vsaj povprečno dobro to je resnica ampak le redkokeri moški peca pri 25tih 45 letnico za poroko in razmerje ampak izključno za spolnost![/quote]
Poznam dosti žensk pri 45, samo nobene ne zanima mularija pri 25 ih. Pustimo, če obstoja kakšna izjema, v živo tega še nisem videla, niti slišala.
Si ti že doživel kaj takega? Je kakšna rinila vate? Sicer pa, si to privlekel iz porno filmov? To, kar vidiš tam, ni vse res.
Pa od kje ti ideja, da so 45 letnice izkušene? Ene so, ene niso, odvisno tudi kako ljubijo seks, pa tudi od tega, kakšne partnerje so imele. Lahko jih je imela 100, pa ne bo nič, lahko pa je bil le eden, ampak pravi.
Glede velikih starostnih razlik je pa tako, če sta oba “usklajena”, bo stvar lahko laufala. Pa dokler sta oba še dovolj “mlada”. npr. 45 in 30 gre lahko super skupaj.
Težave se začenjajo pojavljati kasneje, ko ima ona 45, on pa 55 ali 60. Potem se pa dogaja celo, da ima 50 letnica 70 let starega moža in 40 letnega ljubimca. Videno v živo.
Si dosti premlad, da bi vedel, kakšne drame to potegne za seboj, koliko hudega, ljubosumnih izpadov, trpljenja itd..
Sem imela priliko spremljati kar nekaj takšnih zgodb in v glavnem te večje razlike v letih le redkim prinesejo kaj pozitivnega, večini pa ne, žal.
Nekateri izgledajo pri 25. kot da jih imajo 45+, tako da…
Ženske pa so na vrhuncu privlačnosti med 18 in 30. letom.
Zato je logično, da so všeč tudi starejšim (ti jih opazujejo že malo iz nostalgičnosti,..)
Je pa res, da 25 let starostne razlike ni normalno.
-40 letniki, treba si bo poiskati drugo ciljno skupino 🙂 35-45.. npr.
(knedlovka)
Ženske med 18 in 28. letom so pač na višku privlačnosti. V tem obdobju so enostavno lepe.
Normalno, da so všeč tudi starejšim 40+. Ti jih gledajo že iz nostalgije po mladosti če ne drugače (pa še kriza srednjih let jih daje).
Ni pa razlika 20 in več let normalna, zato morajo 40 letniki iskati od 30 . naprej.
Knedlovka: ti s svojimi 30. leti nisi več ravno rosno mlada. Interesni krog se ti bo hitro začel zmanjševati, tvoji vrstniki (normalni) pa so verjetno že vsi poročeni in v zvezah. Ne vem kaj si počela do sedaj?
Sam sem pri 30. tih bil že poročen.
trot zagaman … caa 30 letni tipčki ste nule — razvajenci … nesposobni dvigniti žakelj cementa, da bi frendu pomagali “hišico graditi”
ste “časovna črna luknja” v moškem svetu
trot zagaman … caa 30 letni tipčki ste nule — razvajenci … nesposobni dvigniti žakelj cementa, da bi frendu pomagali “hišico graditi”
ste “časovna črna luknja” v moškem svetu[/quote]NM tvoje uradne ure so se že začele? :/
Nakladate vsi. Življenje ima svoje poti, in ni važno, kdo je koliko star, in te teorije so čisto mimo. Rabimo jih le zato, da nekaj pred sabo upravičimo. Kaj išče 27-letnik? Vsak nekaj drugega. In tudi jaz poznam 12 let starejšo žensko od tipa, s katerim je, in sta bolj srečna kot kdorkoli, kjer je tip starejši…tko da, nehajte biti tako zaplankani. Freedom. Živite in pustite živeti.
Ni pravil v lajfu. Vsega ne moreš imet pod kontrolo, pravzaprav skoraj ničesar. prej ko dojameš, bolje je. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.