Moški oven – kakšne izkušnje imate z njimi?
Tudi jaz sem nekaj časa hodila z ovnom. Ne morem trditi,da so ovni striktno taki,ampak se je tudi moj ex ujemal z nekaterimi trditvami, napisanimi tukaj. Ja,na začetku zelo energičen,da še tebe napolni s to energijo in res žariš, potem pa se začne ohlajati. Te njegova dejanja prizadanejo,on to vidi in ve,ampak se kasneje obnaša kot da nič ni bilo. Egoizem, šli bodo skozi zid, neglede na žrtve, nenehna potreba po dokazovanju (če ne s čustvenim pa z materialnim) in laganje.
Slabi ljubimci? Ja,tale oven je bil…zanič. Razumem,da si živčen,da ti ne uspe vedno najbolje,ampak da vržeš puško v koruzo in si ga odtlej samo še drka in tegleda,ko da je to nekaj čisto normalnega? 😀 Eh…škoda besed.
Forum je zaprt za komentiranje.