moški nočemo gledat ženskih športov
Jaz bom pa kar direkt. Moški nočemo gledat ženskih športov, razen če gre za tenis.
Hočemo gledat katerikoli šport, kjer so ženske ženstvene, vitke in v mini krilcih.
Nočemo pa gledat ženskega nogometa in košarke, ker so v teh športih samo moškinje.
Isto ne maramo mišičastih žensk, ker niso ženstvene.
Forum je zaprt za komentiranje.