Moški MŽ čveka
O-pa, izbiramo mistra fotogeničnosti na MON-u. Moji izbranci so (po abecedi)
Fotrov sine (tip mi je totalna uganka, ne morem verjeti, da je lahko nekdo tako neozdravljivo nezadovoljen in prava škoda je, da ga ni več med nami. Nemara ga (spet) muči depresija.) Marko (ker se mi zdi kot človek, na katerega se lahko vedno zaneseš), Matjažko (tega fanta preprosto obožujem, seveda samo tisti del njegove osebnosti, ki ne slaščičari), On_ (ker ima za vse vedno pri roki kakšno logično razlago in še zaradi drugih n razlogov, ki vam jih ne morem zaupati), poet (če bi povedala zakaj, bi izdala svoje slabosti), Spider (kadar je Spider, ne pa trmasti mulo, ki ga moram opominjati).
Seveda pa je moj Broj Jedan NM-3w.
Najina ljubezen je preprosto nesmrtna, kaj čmo, tak je, aneda stari ☺☺☺
posluš ku.rb.a [sup](ker pač “daješ” komplimente vsem in meni )[/sup] … če z nič drugim v najini pestri karieri se strinjam s tabo, da je najina ljubezen še vedno tako vroča, neskončna, vseoobsežna kot pri prvi črki ☺♥♥♥
Forum je zaprt za komentiranje.