Moški MŽ čveka
Sem želela napisat Markota, pa On_-a, pa seveda našega Robita, pa sem ugotovila, da se pravzaprav z nobenim od njih kaj veliko preko ŽM čveka ne pogovarjam. Pravzaprav se z nobenim.
Vendar zelo rada preberem kaj od Sadnega, pa od Matkica, in Spiderja.
Fantje znajo res biti kot ena osvežitev.
Od žensk mi je pa zelo všeč prebrati Margot, pa Katenjko in Krivokljunko.
“jokam” lahko samo nad tem, da me taka pacientka sploh uvršča kamorkoli … . ker me to, da se neka “pajkica” sploh spotika ob mene “žali” ☺
ajde srce — obvoz ☺ OK?
Bom.pa jst nastela, s katerimi je mozen nek dialog:
1. On_ (zabaven, moder, segav, resen, neresen)
2. poet (premalo pise za konkretnejso uvrstitev, a soliden pisec, malo pocukran na trenutke)
3. Marinec.si (oster jezik, sarkasticen, pogumen)
4. matjazko (pogojno! Kadar nima.PMS-a, duhovit, direkten, udaren)
5. Spider (odkar se je nakuliral, zabaven, direkten, umirjen, cinicen, mestoma stereotipni in povrsen)
Seba111, moski111, WishYouWereHere neuvrsceni ker so premali opazni aka premalo pisejo
Spider, mogoče kaka skrita oboževalka :).
Vidiš kako NMvjček besni od jeze, če ti (in še kdo drug) dobiš kako pohvalo. Kar cepeta in cepeta.
Nekaj moških tu gor je čisto ok, ok komentarji, delujejo normalno, napišejo kaj pametnega.
Eni nevoščljivici pa ne prenesejo, če se druge hvali. Tako je ponavadi.
Forum je zaprt za komentiranje.