Moški, ki nosijo brado?
@antilopa, kje pa ima to kačo, jaz nisem videla.:) Zdaj kakšen majhen tatujček mi je čist všeč in če je na pravem mestu.:)
Zdaj za njega mi je vseeno ali ima druge ženske ali ne, za “kakšnega” je pa res, boljš, da ima 10 tatujev, pa četudi same kače, kot druge ženske :)))
Aja, aja…. ti si tistega od Sadnega mislila, jaz pa na “tvojega” lepotca 🙂
Če bi imel “on” zraven mene še kakšno žensko…. samo noga, nič diplomacije…. :))[/quote]
Tale nesporazum je bil skoraj usoden, ha ha. Ah, saj za te zadeve ni treba noge uporabljat, škoda noge. Saj bi itak kmalu spoznal, da je stavil na napačno osebo. Ta udarec je bolj boleč od noge. Veš, jaz sem miroljubno dekle :)).
Jaz iščem pa iščem, kje ima kačo … pa kače nikjer …. sem pa našla nekaj drugega, ful luštno:)
[img]http://db3.stb.s-msn.com/i/D8/5BF29D1A7CF272C286F792E706970.jpg[/img]
To imaš po svoje prav, da so “taki diplomatski udarci” včasih bolj boleči od tistih “z nogo”…. samo pri meni se pa v takih primerih miroljubnost neha.
To je tip, ki ve kaj v življenju hoče. Če pa slučajno ni povsem prepričan, da ve, kaj si želi, potem vsaj ve, česa si ne želi. Zame ima urejeno skladišče (podstrešje) tisti moški na katerega se lahko zanesem in ne menja razpoloženja vsakih 10 minut. Torej vem, da me ne bo izneveril, vsaj ne namenoma. Upam, da je Bibitka imela to skladišče v mislih, drugače sem brcnila v temo :)).
Joj, princeska, kaj si naredila iz Keanuja??? On je totalen hotko in vedno, kadar je brez brade.
Nicholson s sadninega posta je pa prav seksi s temi brki, čeprav lih ne maram brkov, a kot rečeno, enim pač paše.
Danes sem videla enega dedca srednjih let (malo nad 40) s pobrito glavo (vidna pleša), zadaj pa ponytale, eeeeeeeeeewwwwwwwwwwwww Pa še nek wannabe dred je bil, uh, fuj.
Možno je tudi, da si je ona našla drugega, pa ga je zapustila. Čisto mogoče, kljub temu, da je takšen lepotec. Verjameš, da so “lepi” moški (sem dala v narekovaj, ker lepota je ….. ) bolj zvesti, kot tisti, ki niso nekaj “in”…
Ja, če bi sodile po naših forumaših, bi lahko rekla, da kriterijev sploh nimajo 🙂 sam da je…. pa je o.k. :))) Se malo hecam, da ne bo hude krvi.:) Ker se mi zna zgodit, da dobim še kakšen “živalski” izraz :))) vsega pa tudi ne morem prenest…..
Nekaj neobritežev 🙂
[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/05/a-beard-hotties-21.jpg[/img]
[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/05/beard-hotties-6.jpg[/img]
[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/01/shirtless-friday-172.jpg[/img]
[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/01/shirtless-friday-212.jpg[/img]
[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/01/shirtless-friday-192.jpg[/img]
Matjažko, nisi ravno lepega tipa prilepil, no..
Glede zvestobe “lepih” in “manj lepih” pa mislim, da sem zadnje čase celo ugotovila, da so prvi bolj zvesti. In, Bibitka, niso samo nekateri moški spustili kriterije, to velja tudi za nekatere ženske. Ni prav, da kritiziramo samo drugi spol, tudi na naši (ženski) strani vidiš in slišiš marsikaj.
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www4.slikomat.com/11/0526/yzi-last-d.jpg[/img]
[img]http://www.sexy-stars.net/wp-content/uploads/Benicio-del-Toro-240×300.jpg[/img]