Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moški, ki nosijo brado?

Moški, ki nosijo brado?

[img]http://www4.slikomat.com/11/0526/yzi-last-d.jpg[/img]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, predvidevam, da si to ti, ker nisi nič komentiral. 🙂

Al si mogoče meni namenil tega lepotca? :))))

Bibitka, pa so ti všeč moški z vtetoviranimi kačami? Vem, da boš rekla, da je bolje, da ima vtetovirano kačo kot pa ime druge ženske :))).

@antilopa, kje pa ima to kačo, jaz nisem videla.:) Zdaj kakšen majhen tatujček mi je čist všeč in če je na pravem mestu.:)

Zdaj za njega mi je vseeno ali ima druge ženske ali ne, za “kakšnega” je pa res, boljš, da ima 10 tatujev, pa četudi same kače, kot druge ženske :)))

O, madona, ne bom te spraševala na katerem mestu bi rada videla tatoo :)). Tisti na sliki od Sadnega pa ima tatoo na desni roki. Jap, tudi pri meni je tako, če bi imel še kakšno žensko, bi hitro dobil košarico. Na tak lep, diplomatski način :)).

Aja, aja…. ti si tistega od Sadnega mislila, jaz pa na “tvojega” lepotca 🙂

Če bi imel “on” zraven mene še kakšno žensko…. samo noga, nič diplomacije…. :))

Aja, aja…. ti si tistega od Sadnega mislila, jaz pa na “tvojega” lepotca 🙂

Če bi imel “on” zraven mene še kakšno žensko…. samo noga, nič diplomacije…. :))[/quote]

Tale nesporazum je bil skoraj usoden, ha ha. Ah, saj za te zadeve ni treba noge uporabljat, škoda noge. Saj bi itak kmalu spoznal, da je stavil na napačno osebo. Ta udarec je bolj boleč od noge. Veš, jaz sem miroljubno dekle :)).


Kako pa izgleda urejeno skladišče ? 🙂

Jaz iščem pa iščem, kje ima kačo … pa kače nikjer …. sem pa našla nekaj drugega, ful luštno:)

[img]http://db3.stb.s-msn.com/i/D8/5BF29D1A7CF272C286F792E706970.jpg[/img]

To imaš po svoje prav, da so “taki diplomatski udarci” včasih bolj boleči od tistih “z nogo”…. samo pri meni se pa v takih primerih miroljubnost neha.


Kako pa izgleda urejeno skladišče ? :)[/quote]

Da je očiščeno …. vse umito in pospravljeno 🙂 Približno tako, kot izložba 🙂

To je tip, ki ve kaj v življenju hoče. Če pa slučajno ni povsem prepričan, da ve, kaj si želi, potem vsaj ve, česa si ne želi. Zame ima urejeno skladišče (podstrešje) tisti moški na katerega se lahko zanesem in ne menja razpoloženja vsakih 10 minut. Torej vem, da me ne bo izneveril, vsaj ne namenoma. Upam, da je Bibitka imela to skladišče v mislih, drugače sem brcnila v temo :)).

Sem imela v mislih “spodnje” skladišče, ker se je ta moj odgovor, ki ga je moderator Robi vzel iz konteksta, nanašal na ugotovitev “Hm, hm 🙂

Drugač pa ja, podstrešje je bistveno, da ima pospravljeno, ker tam ne moreš kaj dosti popravljat, skladišče pa še vedno lahko pospraviš in “v red spraviš” :))


Jaz tudi ne vem…
Bibitka je replicirala to izjavo:

V glavi naj ne bi imeli las…Oziroma kosmatega karakterja…:)

Ja, tale Walter Nudo je pa zanimiv tip, res. Ne vem, kako ga je lahko njegova bivša žena izpustila iz rok. Ampak tista tetovaža na roki je pa verjetno nek “plonk ceglc” iz srednje šole :)), ane Bibitka? Le kaj hudiča si je napisal na roko?

A da ga je bivša zapustila? Je že vedla zakaj…. kaj veš mogoče je pa po drugih gledal, pa mu je dala diplomatsko nogo :)))))))

Čisto mogoče je, da se “načel” ni držal, pa si jih je vtetoviral, da vedno znova in znova bere :)) Zdaj, če se jih drži je pa že drugo vprašanje.:)

No, saj se ne ve, če je bil on kriv, možno pa je, seveda. Zato pa ni dobro imeti lepotca, simpatičnega že, ne pa lepotca, ker potem moraš biti vedno na preži :))). Dandanes ženske kar same obletavajo tipe, so se naši moški kar polenili in spustili kriterije.

Joj, princeska, kaj si naredila iz Keanuja??? On je totalen hotko in vedno, kadar je brez brade.

Nicholson s sadninega posta je pa prav seksi s temi brki, čeprav lih ne maram brkov, a kot rečeno, enim pač paše.

Danes sem videla enega dedca srednjih let (malo nad 40) s pobrito glavo (vidna pleša), zadaj pa ponytale, eeeeeeeeeewwwwwwwwwwwww Pa še nek wannabe dred je bil, uh, fuj.

Možno je tudi, da si je ona našla drugega, pa ga je zapustila. Čisto mogoče, kljub temu, da je takšen lepotec. Verjameš, da so “lepi” moški (sem dala v narekovaj, ker lepota je ….. ) bolj zvesti, kot tisti, ki niso nekaj “in”…

Ja, če bi sodile po naših forumaših, bi lahko rekla, da kriterijev sploh nimajo 🙂 sam da je…. pa je o.k. :))) Se malo hecam, da ne bo hude krvi.:) Ker se mi zna zgodit, da dobim še kakšen “živalski” izraz :))) vsega pa tudi ne morem prenest…..

Bibitka, pri tebi je tudi opaziti manjšo krizo? Kako dolgo že nisi …..

….

… gledala tako luštnih fantov, kot je tale npr.:

[img]http://www.sexy-stars.net/wp-content/uploads/Benicio-del-Toro-240×300.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne vem, kaj točno imaš v mislih? :)))))

Nekaj neobritežev 🙂

[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/05/a-beard-hotties-21.jpg[/img]

[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/05/beard-hotties-6.jpg[/img]

[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/01/shirtless-friday-172.jpg[/img]

[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/01/shirtless-friday-212.jpg[/img]

[img]http://shechive.files.wordpress.com/2012/01/shirtless-friday-192.jpg[/img]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Joj, matjazko, tebe bom jaz za kocine pocukala…. 🙂 šele sedaj sem videla nadaljevanje…. hehehe 🙂

To je pa čist preveč lepote za en večer 🙂

Ne vem, kaj točno imaš v mislih? :)))))[/quote]

Alarmantno, Bibitka…. 🙂 Ne vem, kaj se to dogaja v tebi, očitno je neravnovesje v tvojem telesu. Verjetno ti manjka vitaminov? Fosfor? Ne ješ dovolj banan, te so bogate s tem vitaminom…. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, nisi ravno lepega tipa prilepil, no..

Glede zvestobe “lepih” in “manj lepih” pa mislim, da sem zadnje čase celo ugotovila, da so prvi bolj zvesti. In, Bibitka, niso samo nekateri moški spustili kriterije, to velja tudi za nekatere ženske. Ni prav, da kritiziramo samo drugi spol, tudi na naši (ženski) strani vidiš in slišiš marsikaj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close