Moški, ki nosijo brado?
Če je brada, bradica urejena, negovana, je prav yummy pogledat takega moškega. Če je pa v stilu Bedanca, pa a-a.
brki so mi pa bolj fascinantni, tisti stil Rudolfa Maistra, so mi fajn, samo pritičejo zgolj 50+ gospodom, dajo videz dobrodušnega dedka. Hitlerjevi kratko postriženi v ozko črtico, no, it speaks for itself haha Nekaterim čist obični brki ful pašejo.
Sem pa opazila, da si okroglolični moški raje puščajo tisto bradico, “ogrodje”, da zmanjšajo obraz oz. ga naredijo resnejšega.
Al’ pa brki od Hercula Poirota…:).
Še nekaj let nazaj mi v oči niso padli moški, ki imajo npr. dvodnevno brado. Vedno sem se ozirala le za sveže obritimi moškimi.
No, sčasoma se tudi okus spremeni. Ugotovila sem, da nekateri izgledajo zrelejše in resnejše z normalno, urejeno brado. Mi pa t.i. kozja bradica pri moškem ni všeč, niti tista bradica, ki je v obliki črte/linije, upam, da si predstavljate…To mi deluje pretirano “fancy” oziroma pocukrano.
Nočmo da nm pokvarte frizuro.[/quote]
Saj za to gre. 🙂 Je pa čudno, da se moški ukvarjate s frizuro (no, ne vsi, da ne bo pomote); ženske na splošno imamo rade, da nas božajo po laseh ….skratka veter v laseh …. je zakon :)[/quote]Oni najbrž nočejo da jim kvariš “izložbo”, raje bi da jim kuštraš “lase v skladišču”……
Je razlika, če maš kratke al pa dolge lase do ramen. Sicr pa mene itak bk, dokler mi naštima nazaj tko kt sm mel se nebi pritoževal :)[/quote]
Ko si že glih omenil dolge lase…. potem je je najboljše, da jih spneš v čop, (tako kot ima to Marcel Š. )… bo imela najmanj dela. 🙂
Ja, eni dajo več na izložbo, skladišče pa imajo neurejeno 🙂
Mene tale Vlačič na parkeljna spominja:) Drugače so mi všeč tipi z malo brade ne sedaj da izgleda kot santa claus, niso mi pa všeč tipi z brki. Keanu mi je full sexy tuki z bradico: http://www.google.si/imgres?q=keanu+reeves+pictures&hl=sl&sa=X&biw=1024&bih=567&tbm=isch&prmd=imvnso&tbnid=4_hfbOQycQoorM:&imgrefurl=http://www.tocnoto.si/sok-po-whitney-houston-umrl-tudi-igralec-keanu-reeves&docid=LlRQPN2HZ3jFlM&imgurl=http://www.tocnoto.si/modules/aktualno/uploads/keanu.jpg&w=457&h=594&ei=wP_AT_HXFeb_4QTNm-joCQ&zoom=1
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://cdn1.siol.net/sn/img/09/022/633682364515501515_vlacic1.jpg[/img]
[img]http://boa.czp-vecer.si/vecer2000/20101218/01592572-300.jpg[/img]