Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek MOški – kakšen brivnik predlagate?

MOški – kakšen brivnik predlagate?

Kupila bi ga sinu za 18.roj d. Do sedaj uporablja žiletke, bradice je še bolj malo.
Slišala sem, da naj kupim Braun… Gledam na spletu, da so zelo različne cene.
Kaj se najbolj obnese, kaj priporočate?

Brivniki nadražijo kožo, jaz jih ne maram.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Žiletka še bolj razdraži kožo.

Za kakšen cenovni rang pa se gre ?

Men se tut zdi žiletka normalno. Brivniki uničujejo kožo, vsaj men.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close