Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek moški..kaj pa higiena???

moški..kaj pa higiena???

To je morda specifična situacija… namreč če baba PRESPI pri tebi in vjutro sama hoče akcijo potem ji je že prav da sem taki kot pač zjutraj človek je… (torej ne najbolj idealno svež) se pravi NE ne bi rekel čakaj malo in leto v kopalnico se tuširat pa zobov vmivat… je pa res da se nebi z največjim veseljem žvalil 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Že cel cajt te prebiram hahaha joj

mene vsaka vsakič celega obliže … če je treba pa z žmohtom in s scalnico odmoči, da gre stran …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Matkic : ” ..in bi scal stoje brez papirja..” …eemmm..ja kk pa ti drgač??

Me veseli, da ste nekateri tako skrbni glede čistoče!! Pa saj jaz s temi (ja ni bil osamljen primer!!) k sem imela takšno izkušnjo, tudi niso bili packi navzven..k nekdo rekel..kaj se stakšnimi družim al kaj že.. Na videz upedenani..frajerčki..v hlačah pa takole!! :/
In očitno se še zavedajo ne tega..pol k ga pa nočm met v ustih se pa čudijo!!!??wtf
Ne direkt ne morm to povedat. Pač se izognem..tako ali drgače..:S

Glista: ..in da te razočaram: ne nimamo rade kosmatih!!!!
Sigurno je bl higiensko brez dlak!! Bl dišeče, bl čisto, bl seksi!! 😉

Drgače pa kar pravite o ribicah..hehe..pa te ribe so i u vašim gačama hahahaha

Še za sebe, če vam povem: tuširam 1x do 2x na dan +obvezno pred sp.odnosom!!!, zobe dvakrat..čez dan čigumi..karkol..lase 2x/teden., britje (VSEGA možnega na nulo :)) 2x/teden…

In še to…tisti švic..k teče dol z njega med sexom…je prav sexi za polizat!!!!!

itak…sam ljubljanskim peedrom to ne bo nikol jasno…

Ja stoje brez papirja morda nebi rabo povdarit stoje samo zato ker poznam enega luzerja ki sede ščije skoz 😛 pol pa rad povdarim stoje 😀

Point je da nimaš papirja zraven sebe več kot 3x pa ne smeš strest ker po lse samozadovoljuješ baje 😀

Ma tak bom jaz reko… jaz se nikoli nebi pobril na intimnem področju na ”nulo” zato ker sem kosmat po trebuhu in po nogah in bi ful smešno verjetno zgledalo (vsaj meni) zato se samo pristrižem na kratko dolžino!

Ti se kar tolaži… ene ženske so katastrofa od vonja pizde 😉 nihče pa ne trdi da si ti slaba ali dobra kar se tiče tega….

čigumiji niso vredu vsaj ne dnevno… zakaj ne več preberi na internetu….

A kaj pa quicky na kakem mestu ki ni dom? A se greš prvo domov stuširat? 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

čak..a pol si ga ti obrišeš k se polulaš???:)

ampak, če se stuširajo nimajo takšnega vonja ženske dol al ne!?!? …in kot pri vas…če se cel dan ni stuširala..pa ne vem kje vse hodla, švicala, umes petkrat lulala (sam wc papir po lulanju tako ne pomaga..pr vonju..samo, da ubriše pač(ja in za to imam vedno tudi intimne vlažilne robčke s seboj))..potem tako normalnmo da nek vonj je prsotn ane!!

čigumi..eh zakva ne!?karkol piše..vedn si ga bm dala v usta preden s s kom dobim!!!!!in skorajda pričakujem od moškega isto!!!!!!!!!

hehehe za ta hitrega se ne grem damu stuširat ne hehe..samo takrat je res samo sex..brez lizanja!!!!:)

ja itak da…. da nebi ble SLUČAJNO kakšne kaplce na gatah ane 😉

Vonj vagine nima veze z žensko aktivnostjo in ne-tuširanjem… ampak predvsem največkrat nekaj izmed tega v tem članku spodaj! Tega ženske tudi dostikrat ne zavohajo! mi pa z jezikom spodaj komot 😉

http://med.over.net/forum5/read.php?19,5211093

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Jaz vzamem kos wc papirja in si ga “obrišem” oz. še tisto zadnjo kapljico ulovim in ga “ocedim”. To marsikdo ne dela, tisti ko pa delamo smo pa čudni…ampak brez nekih flekov v gatah. Ok 90% flekov se tako rešiš, tista “zadnja kapljica” ni garancije da je zadnja hehe.

To z brisanjem mi je pa zeeellooo všeč.Verjetno res NAŽALOST malokdo to dela!!!!!!!

Matkic pogledala link: Jah bogii ste no!!!! hehe 😉

po vsakem scanju si ga operem … mora biti ves čas “ready to use”

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Al to ni tako preprosto, ker če je organ izpraven imaš lahko težave že če ga več kot dvakrat otreseš, že zazna, da se nekaj dogaja, kaj šele, da ga greš brisat….. 😉 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Važno, da spodnje gate / boksarce menjavaš vsak dan. Pa če se še stuširaš vsak dan, npr po treningu, si čist okey. Papir po scanju ? Jst si ga 10krat do 15krat stresem, pa še pobožam ga, ker je tok luškan.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Lepo od tebe da božaš uscan papir!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Če ne pa z mašinco grem po celem telesu čez. Tko se vidjo rezultati od večletnih treningov. Tisti, ki nimajo nič za pokazat se pa zakrivajo pod pragozdom. Čista resnica. Spider bo verjetno potrdil tole teorijo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

:))))


Lepo od tebe da božaš uscan papir![/quote]
Deda, ti si v puberteti. Odrast boš moral, pa pomladit se tudi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Btw, dosti hujši primer je, če si po scanju ne umije rok, takoj po tem ti pa v kuhinji pripravi sendvič. Tega pa ni nobena omenjala. Vam je všeč ane ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Itak, da ne. Meni je všeč dejstvo, da je tebi tvoj luštkan:)).

jaz bom tak reko… tip ki se BRIJE na NULO kjerkoli drugje kot po obrazu/glavi + pod pazduho je za mene gej 😛

Pač po trebuhu nogah in rokah se brijejosamo ČUDNI ljudje …. po intimnem predelu pa se itak nesmeš pobrit če si po nogah in trebuhu kosmat ker izpadeš SMEŠNO! pristrižt pa ja 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

jaz bom tak reko… tip ki se BRIJE na NULO kjerkoli drugje kot po obrazu/glavi + pod pazduho je za mene gej 😛

Pač po trebuhu nogah in rokah se brijejosamo ČUDNI ljudje …. po intimnem predelu pa se itak nesmeš pobrit če si po nogah in trebuhu kosmat ker izpadeš SMEŠNO! pristrižt pa ja :)[/quote]
Jst bi reku, da je dost bolj gej od tega to da nosiš rdeče kavbojke, v kombinaciji z roza pulovrom.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


ni treba verjeti, da bejbe raje vlečejo obrito mošnjo in tiča ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Itak, da ne. Meni je všeč dejstvo, da je tebi tvoj luštkan:)).[/quote]Goldfish velik res ni, je pa luškan…… če on tako pravi bo že držalo…. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Lepo od tebe da božaš uscan papir![/quote]
Deda, ti si v puberteti. Odrast boš moral, pa pomladit se tudi.[/quote]
Naka, nič se ne bom pomlajal. Zadovoljen sem s stanjem in frekvenco, s tem ste obsedeni mulčki!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

aja … pa šape si iz samospoštovanja in odnosa do tiča umijem tudi pred scanjem ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close