Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?
Naj ti bo v čast! In tako v čast to tudi nadaljevati. 🙂
Sem prav vesela, ko tako fajn osebe, kot sta ti, Spider, Robi…imate nekoga, ki vas ima iskreno rad… Bila bi prav žalostna, če svojih srčnih izbrank ne bi imeli, ker si res to zaslužite.
Veretno se redko kdo od vas ne zaveda, da ste morda v nekem trenutku pripomogli, da nekdo skoči čez svoje nepremostljive ovire ali zbere pogum iz ne vem katerih globočnin in se osreči v nekem trenutku, medtem ko bi za to potreboval celo svoje življenje.
Ponižen???
Če si ponižen, te bo vsaka skenslala, madona.[/quote]
No, zdaj odvisno, kako si ti predstavljaš ponižnost. Ampak ne, ne vsaka, verjemi.
Tudi ponižnost lahko izraža samozavest. Ponižnost je za mene, da z veseljem ustrežem njeni želji. Seveda ne vsaki. Le taki, ki jo lahjko opraviš z veseljem. Pri tem pa seveda mora ona pokazat hvaležnost, sicer gre za izkoriščanje, se pravi copato.
Ponižnost lahko predstavlja tudi sposobnost opravičiti se drugemu, če opazim, da sem nekoga nenamerno prizadel. Še posebej, če vem, da je bilo namerno, kar pa ni v moji naravi.
Ponižnost pa res ni ponižnost. To je tako kot bi rekel lepa ženska je pač lepa. A dobro vemo, da ima o tem vsak različno predstavo. Enako je s ponižnostjo, nesramnostjo, ljubeznijo in vsemi ostali pojmi. Vsak jih doživlja drugače. Najbolje pa se ujameš s tistimi, ki jih podobno kot mi sami.
No, če si samski in to ne bi rad bil, potem imaš tud ti eno težavo za rešit. Kje bo to, pa boš že sam izbral. 🙂
Marko, me prav zanima, koliko moških bi potrdilo, da je na ta način dobilo žensko. Jaz z veseljem ustrežem vsaki želji svoje punce, ampak ko sva že v razmerju.
Ti mešaš pecanje in obnašanje v razmerju.[/quote]
No, moraš pa upoštevat, da ženska v fazi dvorjenja zelo redko pokaže kakšno željo. Navadno je edina želja ta, da te želi videt, tej pa z veseljem ustrežem.
Nič ne mešam, Marko trdi, da moraš k ženski pristopit ponižno. To ni res.[/quote]
V bistvu nikjer ni bilo govora izključno o pristopu, ampak bolj o odnosu samem. Odnos pa bi naj bi iskren od začetka, do konca. Če se boš na začetku pretvarjal, samo zato, da jo osvojiš, bo “na koncu” razočarana najprej ona, potem pa še ti.
Nič ne mešam, Marko trdi, da moraš k ženski pristopit ponižno. To ni res.[/quote]
V bistvu nikjer ni bilo govora izključno o pristopu, ampak bolj o odnosu samem. Odnos pa bi naj bi iskren od začetka, do konca. Če se boš na začetku pretvarjal, samo zato, da jo osvojiš, bo “na koncu” razočarana najprej ona, potem pa še ti.[/quote]
Edini način, da prav pristopiš k ženski je, da ji pokažeš, da ti je všeč, da je ONA tista, ki si jo želiš (ne govorim o seksu). V danem trenutku, na podlagi tistega kar vidiš in veš.
Nič ne mešam, Marko trdi, da moraš k ženski pristopit ponižno. To ni res.[/quote]
V bistvu nikjer ni bilo govora izključno o pristopu, ampak bolj o odnosu samem. Odnos pa bi naj bi iskren od začetka, do konca. Če se boš na začetku pretvarjal, samo zato, da jo osvojiš, bo “na koncu” razočarana najprej ona, potem pa še ti.[/quote]
V veliki meri ravno pride do razočaranja zaradi pretvarjanja…a žal tisti ki se pretvarja, ne misli na to, da ima vsaka “laž” kratke noge. Ženska bo prerasla razočaranje v sovražtvo, in ji sploh ne bo mar za moškim, moški pa bo zato doživljal dvojno razočaranje oz. velja tudi obratno, da se razumemo.
To si napisal, Marko.
Torej ja, govoril si o pristopu.[/quote]
Seveda, maš prav. Ponižnost pomeni tudi iskrenost. Ne pa zavijanje besed v celofan, zato da bi se zaščitil pred morebitno zavrnitvijo. S tem jo dejansko ravno prikličeš. O tem se že pisal.
Forum je zaprt za komentiranje.