moski in zenski pogled
Še en video z moje strani, za tiste, ki premorejo vsaj kanček dobrega humorja :
če ženska enkrat v bližnji prihodnosti tipu pove, da ji je bilo romantično, da ji je izpolnil dan/pričakovanja … da se je počutila princesko … je imel “drugi” par vse!
er za to gre — tip mora vedeti, da je delal / organiziral prav — neglede na to, kaj je sam doživljal, občutil (itak smo “fah idijoti”) — ženske tipe delajo LJUDI!!
Peljal bi jo v trgovino in do konca nabasu voziček. Ko bi prišla do blagajne, bi pa reku, da sem pozabil doma kartico in če lahko ona plača namesto mene. To bi jo seveda razjezilo, a hkrati tudi vzburilo, saj še nikoli ni naletela na takšnega prasca kot sem jaz. Takoj za tem bi me peljala domov, kjer bi se nabasala z vsemi drobnarijami, se ga fajn naprdela na wcju in zaspala v mojem objemu s tremi kg več. Naslednji dan bi bila vsa presrečna, saj se še nikoli v življenju ni tako dobro najedla, kot tedaj, ko sem bil jaz pri njej. Bil bi njena prava ljubezen, a hkrati tudi prvi, ki jo je tako dobro nafilal…s hrano.
Peljal bi jo v trgovino in do konca nabasu voziček. Ko bi prišla do blagajne, bi pa reku, da sem pozabil doma kartico in če lahko ona plača namesto mene. To bi jo seveda razjezilo, a hkrati tudi vzburilo, saj še nikoli ni naletela na takšnega prasca kot sem jaz. Takoj za tem bi me peljala domov, kjer bi se nabasala z vsemi drobnarijami, se ga fajn naprdela na wcju in zaspala v mojem objemu s tremi kg več. Naslednji dan bi bila vsa presrečna, saj se še nikoli v življenju ni tako dobro najedla, kot tedaj, ko sem bil jaz pri njej. Bil bi njena prava ljubezen, a hkrati tudi prvi, ki jo je tako dobro nafilal…s hrano.[/quote]
lahko bi poenostavil in prihranil na času … in ji drknil v usta že na mestu zmenka ☺
Lažje? Zakaj bi jima bilo lažje? Vsi štirje so videli zadevo popačeno.[/quote]
Marko, še enkrat preberi stavek in malo premisli……[/quote]
Izhajal sem iz tega, da je point zmenka to, da je fajn obema in da opisujejo, kako je potekal zmenek v celoti. Iz tega vidika je vsak videl zadevo popačeno. Prvi tip tako verjetno ni opazil, da je ženski obupno ali pa mu je dol viselo itn.
Kakorkoli, vsak značaj/karakter, pogled na svet, ima svoje prednosti in hkrati slabosti. Po moje iz tega “skeča” ne moreš rečt, komu je lažje. Če ne upoštevamo tistih, ki bodo v tem skeču našli sebe in zagovarjali seveda tega. 🙂
Peljal bi jo v trgovino in do konca nabasu voziček. Ko bi prišla do blagajne, bi pa reku, da sem pozabil doma kartico in če lahko ona plača namesto mene. To bi jo seveda razjezilo, a hkrati tudi vzburilo, saj še nikoli ni naletela na takšnega prasca kot sem jaz. Takoj za tem bi me peljala domov, kjer bi se nabasala z vsemi drobnarijami, se ga fajn naprdela na wcju in zaspala v mojem objemu s tremi kg več. Naslednji dan bi bila vsa presrečna, saj se še nikoli v življenju ni tako dobro najedla, kot tedaj, ko sem bil jaz pri njej. Bil bi njena prava ljubezen, a hkrati tudi prvi, ki jo je tako dobro nafilal…s hrano.[/quote]
Misonkka, daj mi povej po pravici, kot ženska-ženski, se ti Sadni še vedno dopade ??
Meni od silne fruktoze ves čas refluks nagaja.
Forum je zaprt za komentiranje.