Moški in dolgi nohti
Opazujem, v živo in po TV, kakšne nohte imajo nekateri moški. Meni osebno je to fuj in fej. Pa ne govorim zdaj o čistoči, ampak o dolžini. Pa ne more imet moški dolgih nohtov no, to jim tako paše kot tangice, not!
Poznate kakega takega in veste zakaj imajo tako, je to kak pomen ali kaj….ali samo to, da se jim ne da poščipat nohtov…..?
Pa še razumem kakega, ki npr.igra kitaro, ampak sicer pa ne.
oh, ja poznam.večjega bljaka nisem videla. na rokah in nogah. zakaj? odgovor je bil, ker jih boli potem pri strani, če si jih ostrižejo. mah nič ne verjamem.
drugače imajo res kitaristi dolge nohte, samo tudi to je fuj in fej za videt.
veliko bosancev je imelo enkrat (ko sem bila še majhna) velikega samo mezinca. Zakaj? ugibajte sami.
Ane, ane, pa še hrano pripravljajo, pa celo jesti si upajo s takimi kremplji, pa posodo pomivajo, pa tipkajo tudi…pa, kar je najhujše, svoje imajo. Sploh ne vem, kaj razmišljajo, pa en kup denarja zmečejo za razno razne lake (podlak, nadlak, midl lak….), pa skoz jih neki negujejo, pa res, no, kako sploh lahko dihajo isti zrak z vami, ki jih nimate?
Gresta se v reko kopat dva moška.
Eden spleza visoko na drevo ob reki, da bo z veje skočil v vodo in mu oni spodaj reče, da ozgleda kot orel. In oni vpraša:
“A zato ker sem tako visoko?”
“Ne, zato, ker imaš tolikšne nohte na nogah….”
Drugače so mi pa nalepljeni “nohti” bistveno grši, sploh ko avša misli, da je lepa z njimi….
Ma zdaj tukaj je govor samo o nohtih na moških ampak stvar je taka, da si ženska lahko svašta izmisli in prilima ali vtakne na sebe pa bo vse v redu. Pr dedcu pa mora biti vse črno belo in pol se babnce čudijo, da so dedci dolgočasni. Najraje bi vidle da smo na gumb kot roboti al kaj??? Emocij nič ne rabimo dobit, dati pa vam jih moramo veliko al kaj?
Moram komentirat, ceprav je stara tema. Velja za moske in najvec za zenske, ki imajo urejene dolge in nalakirane nohte. Za dolgimi nohti, tudi ce so urejeni se nabira najvec umazanije in bakterije. Ce pripravljate kosilo, rezete meso z dolgimi nohti, verjetno tudi ce skrtacite nohte kasneje, nikoli ne odstranite vso umazanijo.
Forum je zaprt za komentiranje.