Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Morje?

Morje?

Jaz bi pa šla to leto na morje s kakšno fajn družbo. Če ste ženske za in tudi ne veste kam in s kom, bi bilo zanimivo najet kakšno hiško in se malo sprostit ob kozarčku martinija 🙂 itd…

Ja? Ne? 🙂

potrebujete kakšnega kuhraja zraven, nekoga da vam bo skrbel za olive in limone za v martini? masiral trudna ramena?..ja?ne?:)

Ijooj moški 🙂
Ne gre to tako…če smo samo ženske, bi eden samo zmedo delal, tako da zberi dečke in najamete hišo zraven naše 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close