Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Morje? Morje? anonimni uporabnik 28.01.2013 ob 19:02 zadnji odgovor 28.01.2013 ob 21:41 Jaz bi pa šla to leto na morje s kakšno fajn družbo. Če ste ženske za in tudi ne veste kam in s kom, bi bilo zanimivo najet kakšno hiško in se malo sprostit ob kozarčku martinija 🙂 itd… Ja? Ne? 🙂 Prijavi anonimni uporabnik 28.01.2013 ob 20:57 zadnji odgovor 28.01.2013 ob 21:41 potrebujete kakšnega kuhraja zraven, nekoga da vam bo skrbel za olive in limone za v martini? masiral trudna ramena?..ja?ne?:) Prijavi anonimni uporabnik 28.01.2013 ob 21:41 zadnji odgovor 28.01.2013 ob 21:41 Ijooj moški 🙂 Ne gre to tako…če smo samo ženske, bi eden samo zmedo delal, tako da zberi dečke in najamete hišo zraven naše 🙂 Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.