Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek moram se pohvaliti….malo

moram se pohvaliti….malo

ravnokar sem prišla domov. Bila sem na nogometni tekmi, ki jo je igral moj 8 letni sin. Trenirati je začel letos in to mu je bila druga takma, zal so igrali s precej boljšo ekipo tako da so izgubili kar za 10 golov. Rezultat je bil 13:3 in vse tri gole je dal moj sin. A ni prav da se malo pohvalim…..lp mojc

Ja čestitam!

No super je začel, kar tako naprej, čestitam.

Verjamem da si presrečna. Upam da imaš posneto na kameri. Čez kakih 15 let boste to lahko gledali, morda skupaj s tvojo bodočo snaho. In obe bosta neizmerno ponosni nanj in ga imeli radi. In prav je tako! Midve s taščo tako gledava slike, kako je moj mož prvič vozil kolo, pa igral košarko, pa kakšne smešne cunje je nosil – kratke hlače, dokolenke, zraven pa bele sandalčke s prsti ven.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close