moram se pohvaliti….malo
ravnokar sem prišla domov. Bila sem na nogometni tekmi, ki jo je igral moj 8 letni sin. Trenirati je začel letos in to mu je bila druga takma, zal so igrali s precej boljšo ekipo tako da so izgubili kar za 10 golov. Rezultat je bil 13:3 in vse tri gole je dal moj sin. A ni prav da se malo pohvalim…..lp mojc
Verjamem da si presrečna. Upam da imaš posneto na kameri. Čez kakih 15 let boste to lahko gledali, morda skupaj s tvojo bodočo snaho. In obe bosta neizmerno ponosni nanj in ga imeli radi. In prav je tako! Midve s taščo tako gledava slike, kako je moj mož prvič vozil kolo, pa igral košarko, pa kakšne smešne cunje je nosil – kratke hlače, dokolenke, zraven pa bele sandalčke s prsti ven.
Forum je zaprt za komentiranje.