Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Monovka, poglej si to

Monovka, poglej si to

.http://www.youtube.com/watch?v=J5KUgoTFuG0

Zaman. Ne odpiram linkov.
A je kaj srčkanega, da name naslavljaš?
Kar pogumno povej, nič ti ne bom naredila … ?

Odgovor na objavo uporabnika
monovka, 21.08.2025 ob 11:45

Zaman. Ne odpiram linkov.
A je kaj srčkanega, da name naslavljaš?
Kar pogumno povej, nič ti ne bom naredila … ?

Grozno je, ne odpiraj.. strašno!!

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 21.08.2025 ob 12:20

Grozno je, ne odpiraj.. strašno!!

Žavbica ta-kooo boš ti meene ignorirala? Ti bom jaz teežke besede pooovedala! Jih boooš slišalaa!

Odgovor na objavo uporabnika
?, 21.08.2025 ob 12:31

Žavbica ta-kooo boš ti meene ignorirala? Ti bom jaz teežke besede pooovedala! Jih boooš slišalaa!

..https://www.youtube.com/shorts/ZvptCPrknP8..

 

MONOVKA,

Lahko kar odpreš. Žabica te zafrkava.

Če imaš rada mačke odpri. Je o gradnji hišk mačkam, da imajo zavetje. Sem na hitro preletel video, ker nimam časa. Predvidevam, da je to na Malti. Saj tam zelo lepo skrbijo za brezdomne mačke.

Prej so s skrivale med skalami, samo so jih valovi močili. Zdaj imajo zavetje.

Sicer pa ne vem zakaj ne odpreš, saj vidiš, da je youtube, varna povezava.

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 21.08.2025 ob 12:35

..https://www.youtube.com/shorts/ZvptCPrknP8..

 

Zdaaaaaaaaaj jih boš pa slišaaala!!! Ne booom se držaaala naaazaj!

Sama si hotela!

Neee booom izbirala besed. Priipravi se!

Žaaabica, jaz mislim, daa si ti včasih prava poorednica in bi se te moralo našeškati poo ritki!

Takoo, pa seem povedala!

Odgovor na objavo uporabnika
?, 21.08.2025 ob 12:40

Zdaaaaaaaaaj jih boš pa slišaaala!!! Ne booom se držaaala naaazaj!

Sama si hotela!

Neee booom izbirala besed. Priipravi se!

Žaaabica, jaz mislim, daa si ti včasih prava poorednica in bi se te moralo našeškati poo ritki!

Takoo, pa seem povedala!

?

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 21.08.2025 ob 12:43

?

Glede mojega prijaatelja v videuuu. Od kje tii njega pooznaš? Tii nisi iz pravljičine dežele. On ni v Slooo-ve-ni-ji.

Oddd kje ga poznaaaš?

Žabica ni mi jasnooo nič. Jaz seeem ti hotella poslati prooomocijski videooo pravljične dežele, kjer bove okkkktobra bivali. V tisteem videu je tudi on. (Video apartmaja sem ti že poslalala.)

Kakoo da si mi poslalala nekoga, ki seem ti ga jaz nameravalalla pokaaazati?

Sva midvee miselno povezani? Kaaakšna je nevidna povezava meed nama?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Koki?????, 21.08.2025 ob 12:36

MONOVKA,

Lahko kar odpreš. Žabica te zafrkava.

Če imaš rada mačke odpri. Je o gradnji hišk mačkam, da imajo zavetje. Sem na hitro preletel video, ker nimam časa. Predvidevam, da je to na Malti. Saj tam zelo lepo skrbijo za brezdomne mačke.

Prej so s skrivale med skalami, samo so jih valovi močili. Zdaj imajo zavetje.

Sicer pa ne vem zakaj ne odpreš, saj vidiš, da je youtube, varna povezava.

Čisti principi, nobenih drugih razlogov. Iz enega samega računalnika odpiram vse, iz telefona in drugih pač nikoli.
To bom jutri torej pogledala, tačas pa hvala obema.

Odgovor na objavo uporabnika
monovka, 21.08.2025 ob 13:21

Čisti principi, nobenih drugih razlogov. Iz enega samega računalnika odpiram vse, iz telefona in drugih pač nikoli.
To bom jutri torej pogledala, tačas pa hvala obema.

Dobro. Drgač pri nekaterih linkih zagotovo veš, da so varni. Npr. pri globalnih straneh kot je you tube.

Še avtorju se zahvali jutri ?

Drgač pa kot sem videl se v živo predvaja, tako da ne vem če je Žabica res kaj groznega videla.

Drgač pa Malta je znana po dobri skrbi za prostoživeče živali(če je morda video iz tam) . Si vedela to? Menda tudi v Turčiji zelo lepo skrbijo zanje. V Bosni pa pozabljene lutajo in vedno več jih je.

Ene države imajo bolj civiliziran odnos od drugih.

LP

Si  že pogledala?

Odgovor na objavo uporabnika
Neinteligentni psihiatri v Polju, 23.08.2025 ob 13:16

Si  že pogledala?

U, nisem. Se potepam. Hvala za opomnik.

Bom poročala ?

Jaz tudi še ne, pomankanje časa.

A se stalno v živo predvaja? Ali le večkrat ponavljajo isti dolg posnetek?

Cel čas gradijo hiške mačkam? Če je tako, bom mel na TV za ozadje takrat, ko ne gledam, da bom malo poškilil, ko grem mimo.

Posnetek je bil umaknjen s strani avtorja.

Odgovor na objavo uporabnika
monovka, 23.08.2025 ob 13:18

U, nisem. Se potepam. Hvala za opomnik.

Bom poročala ?

.http://www.youtube.com/shorts/m4EhsP6sKYc

Odgovor na objavo uporabnika
Ljubitelj živali in narave, 13.09.2025 ob 20:30

.http://www.youtube.com/shorts/m4EhsP6sKYc

Angelček! Srčkana.

Lepo da vsaj nekdo pozitivne teme dviguje. ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close