Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Monovci in sklece

Monovci in sklece

Breztežnostno sem se prevrnil..hvala WYWH za bolečine….še dobro, da sem stalen gost urgence kjer zbiram točke zvestobe…:)

Kaj pa je v tem “čudnega”?[/quote]
On se tako pasje počuti![/quote]
nop, ampak je zanimivo, da se marsikateri ženski zdi ta položaj poniževalen, druga skrajnost pa so tiste, ki neizmerno uživajo….pišem zgolj iz lastnih izkušenj, ti paco, iz svojih, predvidevam?

Mhm mhm. Sem že srečal take, ki s ebahajo, da naredijo 50 sklec. Potem pa gredo z mano delati PRAVE sklece, pa po 10 sopihajo, švicajo..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Tud meni je enkrat že grdo spodletelo, ker sem hotel preveč na hitro vse skupaj izvesti in me je par dni bolel vrat, ker sem padel “čez”, zato sem tudi dopisal, da za zlome tilnikov ne odgovarjam …

Skratka oprosti za bolečine in pa za drugič naj velja, da čist vse pa tud ni treba probat, saj gre v življenju vse lepo naprej tudi brez kakšne ekstremne traparije …

Se mi zdi, da je pravilno izvedena skleca šele tista pri kateri dviganju se odrineš v sunku v zrak, trikrat zaploskaš z rokami, se potem popraskaš po popku najprej z levo roko, nato pa še z desno, namesto da bi pobral razbite zobe s tal, ker je za las zmankalo časa za lep pristanek in začetek naslednje sklece …

spider je bil na tečaju pri Chuck Norisu, in edini ,do sedaj tudi uspešno zaključil tečaj , tako sedaj le Chuck in Spider delata PRAVE SKLECE….vsi ostali pa….mislim..kr neki no

koliko pa kdo naredi vzgibov …. dvigov telesa na drogu z iztegnjenimi nogamo nad tlemi ☺

jaz jih vsakih 5 let manj ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No katere sklece ste mislili?

http://www.genspot.com/video-234599/10-najhujsih-razlicic-sklec.aspx

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

A štejete ženske sklece?:))) Sami nakladači.


štejejo – s štrikom okoli tvojega vratu ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


štejejo – s štrikom okoli tvojega vratu ☺[/quote]

Deda, malo se zamisli nad svojo aktivnostjo. Samo jezik ti laufa.


štejejo – s štrikom okoli tvojega vratu ☺[/quote]

Deda, malo se zamisli nad svojo aktivnostjo. Samo jezik ti laufa.[/quote]

Če kaj drugo premika ga lahko herz attack vtrofi

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Deda, malo se zamisli nad svojo aktivnostjo. Samo jezik ti laufa.[/quote]

Če kaj drugo premika ga lahko herz attack vtrofi[/quote]

Saj to ga je že, ker je od takrat postal dislektičen in ima strašne težave pri sporazumevanju.

Koliko petelinjenja v tej temi. Ma sami profiji, ni kaj. 🙂

Da se še jaz pohvalim: 40-45 in kakšnih 100 “tapravih” trebušnjakov. Zadosti za moja leta 🙂


štejejo – s štrikom okoli tvojega vratu ☺[/quote]

Deda, malo se zamisli nad svojo aktivnostjo. Samo jezik ti laufa.[/quote]
daj mi na ZS dva termina, kdaj in kje pa koliko časa naj te rukam ☺
pridi s štrikom, ker ne boš preživla lastne sramote ( a si že slišala, da starejši “tolčemo maratone” ☺ )

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


pejt enkrat z biciklom pod kakšen hrib z 500 m vzpona …. sram te bo, ko te bomo stari očetje prehitevali kot, da ti pelješ navzdol ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


pejt enkrat z biciklom pod kakšen hrib z 500 m vzpona …. sram te bo, ko te bomo stari očetje prehitevali kot, da ti pelješ navzdol ☺[/quote]
??
Ko sem na Primorskem vedno kolesarim na 700m višinske razlike. Ampak trenutno nisem ravno v formi in izvoli, kar prehiti me. 🙂

Priznam tudi, da trenutno ne bi ne mogla ne smela tekmovat v sklecih, moj rezultat bi bil 0. Čez nekaj mesecev pa se lahko že malo drugače menimo. 🙂


pejt enkrat z biciklom pod kakšen hrib z 500 m vzpona …. sram te bo, ko te bomo stari očetje prehitevali kot, da ti pelješ navzdol ☺[/quote]
??
Ko sem na Primorskem vedno kolesarim na 700m višinske razlike. Ampak trenutno nisem ravno v formi in izvoli, kar prehiti me. 🙂

Priznam tudi, da trenutno ne bi ne mogla ne smela tekmovat v sklecih, moj rezultat bi bil 0. Čez nekaj mesecev pa se lahko že malo drugače menimo. :)[/quote]A imaš “trebušček”?
No pol ti je oproščeno :)))


??
Ko sem na Primorskem vedno kolesarim na 700m višinske razlike. Ampak trenutno nisem ravno v formi in izvoli, kar prehiti me. 🙂

Priznam tudi, da trenutno ne bi ne mogla ne smela tekmovat v sklecih, moj rezultat bi bil 0. Čez nekaj mesecev pa se lahko že malo drugače menimo. :)[/quote]A imaš “trebušček”?
No pol ti je oproščeno :)))[/quote]

Ne. 🙂 Okrevam po poškodbi. Tudi trebuščka ne smem imet dokler se ne pocajtam.

Kaj je zdaj monovci? Noben nad 50 ? 😛

Počakaj na Sadnega, zdaj še trenira:))).

…s tabo na hrbtu? :))

…s tabo na hrbtu? :))[/quote]

Hahaha…tudi pride v poštev 😉

Manjka jim uravnoteženost.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close