monika viti
ja najbrž je tale monika dala kar nekaj posteljnih vragolij čez…
Drgač pa tud ta vardjan ni nič boljši. Ma srečo, da ima luštno ženo, ki je povrhu vsega še BUTASTA kot noč.
Jaz vardjana poznam še iz časov, ko je bil poročevačlec v beogradu.
In od vedno je bil velik jebač. Je imel tisoč in eno žensko… Babjek pač.
No in zmeraj se je nato vrnil svoji “najboljši” ženi domov…
Ja kaj čmo…
Če ma stanovanje v najemu, že ni bogata. Bogati ljudje imajo svoje stanovanje, ne pa v najemu.
Je pač ena od tistih novodobnih “podjetnikov”, ki hitro pridejo do nekega denarja in si, logično, najprej kupijo en hud avto.Za vtom se namreč lahko razkazuje, če bi vzela kredit za stanovanje, ne bi imela kaj kazat..
Mogoče pa je salomon girl.:)))
ma, ej, kdo pa prav da je ženska bogata?????
vem sam, da pred 2 leti niti z kavo ni mela. In ne zavidam ji keša, ki ga je zaslužila po čudnih poteh, ker v 2 letih težko tok zaslužiš, da ti odveč hodi tok keša za en hud avto itd
Vem, da je delala kot tajnica, pol pa v pizzeriji pa še kje… Halooo? Zdej je pa kvazi glasbena managerka….. Hjaoooooooooooooooo
Forum je zaprt za komentiranje.