MON nekoč vs danes
Tisti, ki ste že dalj časa na monu, se spomnite kako je bilo nekoč?
Jaz sem verjetno več kot let na monu.
Pa včasih je bilo fajn. Kup različnih forumov. Ne samo čvek, tudi razni strokovni forumi pa tematski forumi. Ponekod so odgovarjali strokovnjaki. Drugje tematske zadeve. Recimo nekaj glede športa pa en forum hujšanje. V glavnem zanimivo in civilizirano. Pa zdi se mi, da je bilo ogromno ljudi gor. Tehnično je bilo tudi ok.
Zdaj pa že tehnično obup.
Če se ne motim, je pri življenju samo tale čvek, SČ?
Pa zdi se mi, da je tu gor samo nekaj malega ljudi. Ne neke množice kot nekoč. Pa nekaj osebkov uniči vse teme: nesramni, napadajo pisce, žalijo. Moderatorjev ni.
Kako drugi vidite? Se vam je tudi nekoč zdel MON super zadeva, zdaj pa vse bolj greznica, kjer je bistvo žaliti druge ljudi? Zakaj je sedaj tako malo tem, kjer gre za en normalni pogovor? Vsakič, ko kdo odpre kako temo, se začne žaliti? Redke teme so, da kdo rabi kako pomoč, nasvet in se mu dejansko kaj svetuje. Večina samo neko žaljenje vse povprek. Kje so ok monovci?
Forum je zaprt za komentiranje.