Mojca Mavec
lep vecer ni potrebno takoj napadat cloveka, vprasala sem iz nedolzne radovednosti, nisem nic slabega mislila. Mi ni niti napacna voditeljica in mi jo je bilo cist super gledat. Ampak je treba cloveka takoj krizat, klasika za tale forum in folk, ki se tukaj zbira. Se je pa tudi meni potem zazdelo, da je imala ocitno samo taksno obleko, ki ji naredi trebuscek.
Pa kaj vam gre Mojca Mavec toliko v nos? Sicer je ne poznam, vendar me na TV na njej čisto nič ne moti, prej nasprotno. Ženska je prijazna, simpatična, …In nekoč je že povedala, da ne more imeti otrok. Zakaj non-stop drežnate tja, kjer človeka že tako ali tako zelo boli. Pa saj ljudje, ki ste do otrok prišli z lahkoto, niti ne morete vedeti kako je, če si želiš imeti otroka, pa ti mati narava ni prizanesla. Če bi zavist gorela….
Forum je zaprt za komentiranje.