moj radio in partizan
Rada poslušam glasbo na Mojem radiu, vendar mi vse skupaj priskuti “partizan”, ki s svojimi bolnimi štosi polni eter. Zato dragi partizan, daj se malo umiri in pusti politiko in cerkev. Velja? Menim, da toliko sovražnega govora, kot ga ti sproduciraš v nekaj urah na radiu in v svojih postih na velenje.com, ni potrebno. Glej, da se ne spotakneš v NC….Prosim Boris, če ga malo umiriš, saj je vedno bolj primitiven in zloben.
Zanimivo kako znate eni hitro čivkat, ko vam ni kaj prav pa čeprav se to vas ne tiče!
Kaj pa ko pljuvate po Sloveniji in POŠTENIH ljudeh ter jih zmerjate s komunajzarji, paradajzarji in ne vem kaj še vse. Takrat pa je vse v redu.
Zanimivo in ravno takšni se imate za neke demokrate.
Če ti kaj ni prav ugasni radio in se spelji stran! ne vem odkod vam ideja da se bi čisto vse odvojalo tako kot je vam prav in kot vi hočete?!
Res ste ogromni mentalni reveži!!!
Forum je zaprt za komentiranje.