Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek moj na smučanje

moj na smučanje

Moj je šel smučat v Francijo za 5 dni. Meni je to normalno. Jaz ne smučam, on je zagret smučar, tudi zelo dobro smuča. Naj gre. Pa mi je včeraj sestra rekla, da kako ga pustim!? Ja, normalno, da ga pustim. Saj ni moja lastnina, jaz tudi ne njegova. Ga ne bi smela? Kaj mislite?
Še to- oba sva malo čez 50. To smučanje se je dogajalo skoraj vsako leto. Nekajkrat sem celo šla zraven,. Ne vem,zakaj ne bi smel sam iti. Če bi hotel biti z drugo, ni treba ravno na smučanje;). Mogoče je sestra to mislila.

Butasto sestro maš…

To, da si občasno data ‘dihat’ drug drugemu je zlata vredno za vajino razmerje, kaj si o tem mislijo drugi – njihov problem…

Uživaj v tem času ko si sama ravno tako bo tvoj partner užival, kaj lepšega ko se snideta tako, po enem tednu polnjenja uživačkih baterij……….

Kdaj in kam si šla pa ti sama za pet dni v zadnjem času?

Točno to sem imela v mislih. Oba bova izkoristila čas- ne se bat. Čez 3 tedne pa greva za 1 tesen na potovanje.
Pa ne mi spet….te bo pa peljal, da se odkupi. To potovanje je bilo v planu še pred smučanjem.

Prav je, da si ga “pustila”, če že tako rečemo.
Saj drugače, če je kaj dedca in si je to želel, bi ti pa “ušel”. 🙂

Vsak človek ima svojo pot. Del poti jo prehodi z drugimi ljudmi, najdajši del ponavadi s partnerjem in nato otroci. Je pa prav, če sta oba za to, da si vzameta kakšen delček tudi po svoje. Verjetno se bosta imela, ko se vrne, še lepše.

Andreja Verovšek, univ. dipl. soc. del., edukantka telesne psihoterapije *** Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Ko se vrne, se bova imela popolnoma enako kot do sedaj. To je 5 dni smučanja, ne vem, zakaj bi se potem imela lepše, drugače. Pri nas je približno enako ves čas. Dobro-slabo? Seveda so upsi in downsi…. v glavnem je pa dobro, zares dobro.Če bi rekla:super…bi lagala, bi bilo kičasto:)

Ob takih postih sem vedno v dvomih, kaj je avtorica sploh hotela.Ali potrditev kako super in sploh in oh je, ker je pustila samega abrahamovca smučat (torej je nad vsemi tistimi povprečnim) ali pač le ni tako prepričana v zvezo, da potrebuje potrditev in dvig ega.

Sama hodim že leta in leta sama, brez partnerja na” ženski teden smučanja”,pa mi na kraj pameti ni padlo, da bi tukaj spraševala ,če delam prav in če je to ok za mojo zvezo….

Moj bi šel, tudi če ga ne bi pustila. Me sploh ne bi vprašal za dovoljenje. :DD

Avtorica ni hotela nobene potrditve, niti ni rabila potrditve o prepričanosti v zvezo. Sprašuje zato, ker je njena sestra na nek način “zagnala paniko”.

Pomembno je izključno to, kar sta se vidva med sabo dogovorila – na mnenja drugih ljudi se ti pa prav zares ni treba ozirati.

Mah, ja, poznam par, ki funkcionira tako. On hodi po svoje, ona da kontra in gre spet po svoje. Ponosna nase, kako luštno se imata, ker si ‘pustita dihat’. Kaj on dela, ko gre, to vemo pa očitno vsi, samo ona ne. Ampak glavno, da jo je prepričal, kako luštno se imata. 🙂
Aja, je pa tudi on ‘športnik’ in zmeraj je razlog za odhod šport.

Če se gre tu za zaupanje, da te ne bo prevaral na smučanju – tega pač ne moreš vedet. Moj oče je hodil okoli brez mame in jo je varal. Ni je vprašal, če lahko gre.
Nekateri pa grejo sami in ne varajo. Nekateri ni šans, da grejo sami, pa varajo doma 😀 Pravila ni.

Prav si naredila. Če ti ne smučaš, ne moreš pričakovat, da tudi on ne bo.
Seveda pa velja tudi obratno: da smeš tudi ti kam sama it :).

Pa kaj nas to briga, kam hodi tvoj stari.

mogoče kr sestro vprašaj kaj je mislila, al misliš, da je kaka jasnovidka tle, da bo vidla kaj tvoja sestra misli?????
in v dilemi si sama…..

sam še ena bebava tema tle gor

mogoče kr sestro vprašaj kaj je mislila, al misliš, da je kaka jasnovidka tle, da bo vidla kaj tvoja sestra misli?????
in v dilemi si sama…..

sam še ena bebava tema tle gor[/quote]

Kako to misliš še ena? Katera pa ti še je bebava?

Sicer pa mislim, da je vsaka tema za nekoga bebava, za drugega pa (lahko) ne. Če so teme na forumu tebi bebave, lahko vedno pogledaš stran. Saj če v nečem ne najdemo smisla oz. kaj skupnega, je posledično da se slej ko prej obrnemo stran. In odidemo.

Avtorici pa te besede…
Če je smučanje na tak način že ustaljena praksa in ne ti in ne on v tem ne vidita nič spornega, naj te mnenje drugih ne zmoti. Tvoja sestra ni ti. Ljudje vse prevečkrat vse preveč stvari obsojamo. Naj te obsojanje (?) drugega ne zmoti v tvojem prepričanju v smiselnost takšnega smučanja, počitnic … Vse je vsaj za nekaj dobro (in za kaj, žal, tudi slabo).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close