mnenje žensk
Kolikor berem razne komentarje, opažam, da je vedno več takšnih, ki si ne želijo resne veze. Pa še veliko je takšnih, ki so v vezi, pa iščejo popestritve pri raznih ljubicah….
Prav tako je človek na splošno zaradi vedno manj kvalitetnega življenja in zastrupljenega okolja, slabše odporen na razne bolezni.
Zato predvidevam, da bo takšnih in podobnih težav vedno več.
Jaz sem tudi že podvomil v to, da je ženska, glede na to, da moške označuje za ženske. Malo sumljivo tole. 🙂
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Forum je zaprt za komentiranje.