Mladoletnice pobirajo tipi v BMW
A veš da! Čefurski starejši bratje pobirajo svoje sestrice, da ne bi slučajno “zašle” v napačen objem, ker je tata rekel, da se mora tamala možit v Bosno in po možnosti nedolžna. Sestro, sestrično in kolegovo bodočo ženo pobira, ne pa slovenskih punc.
Niti 15-letnice se ne palijo več na BMWje, ne sanjaj.
nič ne vem, ker sem zabit, 09.09.2025 ob 18:40
ob sobotah zvečer se zapelji pred Lidl na Mariborski cesti (pri Petrol) in ti bo vse jasn. Same hude mašine z KP reg. tablicami. Se pripelje, jo naloži in se odpelje.
A ha ha ha… HUDE MAŠINE pred Lidlom… Ker je deset let stara bavarska zarjavela kanta neka mašina po tvoji čefurski glavi, ne? Bodi no smešen…
A ti revše sploh veš, kaj je huda mašina?
Tipi s hudimi mašinami ne bi niti obračat šli pred Lidl, Hofer, Evrospin in podoben trash. Tudi BMWja bi jih bilo sram vozit. Pa Audija tudi.
Hude mašine pridejo od Porsheja, Lamborginija, Masseratija, Corvette dalje. Tisti si pa taprave punce naročijo na dom ali v hotel, ne pa neko razgaljeno najstnico na jebačino na zadnjem sedežu v nekem grmovju.
Jao, kake spuščate, socialčki…
ali to je vse ološ. V Sloveniji še nisem srečal na ulici lepotice, da bi me pogled nanjo vrgel na rit. Mislim na naše gore list.
samo za razliko od teh, oni jih nalagajo. Odpeljejo, in ne pripeljejo.
opažam, 09.09.2025 ob 17:38
Opažam pred bližnjo srednjo šolo. Mladoletnice, punce stare 15, 16, pobirajo tipi v BMW-jih. Ne, ne starši. Odrasli moški, stari 20-30 let. Kaj je zdaj to neka moda?
bmw so jajca ko jih vozijo samo čefurji in zaostali ljudje.. tko da ni glih neki biser da se limajo na bmwje.. bodoče pocestnice bi temu rekel..
Forum je zaprt za komentiranje.