Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek mlada sem

mlada sem

kak je beli tok plis povejte kej o menstruaciji

beli tok je bel, menstruacija pa rdeča.
ne vem točno kaj te zanima.
pa beli tok smrdi ko svina
res.

beli tok je belkast, če smrdi, gre verjetno za kakšno vnetje. Drugače pa imaš beli tok med dvema menstruacijama. O belem toku je pisal veliko ginekolog na forumu ginekologija in natanko razložil, kaj je to in zakaj je to pobrskaj o arhivu.

svetilniku, čigar razsvetljava je bolj klaverna:

a tvoj sesirjeni mleček pa diši, a?

lp

jap

Draga deklica, tukaj se ti bodo vmešavali bolj ali manj moteni moški osebki. Predlagam ti, da na netu izbrskaš kako stran, kjer boš našla strokovne odgovore o stvareh, ki te zanimajo. Beli tok je normalni izcedek iz ženske nožnice, ki se običajno poveča pred menstruacijo. Če je na hlačkah rumen, je lahko kakšno vnetje, ali pa premalo higiene. Menstruacija je mesečna krvavitev, ki traja približno 5 dni, z njo pa se izloči neoplojeno jajčece (sluznica maternice se lušči). Če zanosiš, se jajčece usidra, iz njega rata baby, zato med nosečnostjo menstruacije ni. Takole na kratko, pa saj pravim, poglej po netu, našla boš vse, kar te zanima. Na zajebante tukaj se pa nikar ne oziraj. Good luck!

____________________ Fantasy does not deliver.

Klap klap klap

Pijem pusim i devojke rusim!

Lulček, si nisi mogel kaj, jele?

____________________ Fantasy does not deliver.

Orka cmok

Pijem pusim i devojke rusim!

DEJ BOSANC SPIZDI!!! RUŠI TI BOSANKE!!!!

Svetilnik…ti si v temi…dobesedno…

dej ne jebi, ***** ti matrna pofukaqna! pedr! pejt si ga zdrkat pa v usta nametat boš vidu kva smrdi prasc pofukan!

Ma Liza??!! Na koga si se pa ti tako razkurla?

ena nula zate….ta tip je res prvoklasni kreten…..

HA HA HA ej kok ste se razpičkale:)))
taja z diplomo pa magisterijem pa take ven meče :)))
ja jebat ga če pa ful smrdi bljak.a tvoj ne al kaj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close