Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Misterija

Misterija

Nisem komentirala za kater kriterij gre. Napisala sem samo, da odpadem :). Zakaj je pa tebe ravno dama zmotila :)?[/quote]

Ker je pač to (dama) v oglasu izpostavljeno. Torej ta lastnost.

Ne vem še, kaj bi te lahko motilo. Mogoče to, da ima hčerkico?

Starost, izobrazba, športni tip… pa se mi zdijo lastnosti, ki niso ravno “odveč”.

Kaj te je torej zmotilo. Zakaj odpade (takšen moški)?[/quote]

Odpade zato ker hoče boljšo kot je ona… in ona to dobro ve 🙂

logično, tu ni dileme… ali ni športni tip, ali je prestara ali pa pregrda, ali pa pretečna (samo to zadnjo se ženske najslabše zavedajo)

Izbira je njena 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Nisem komentirala za kater kriterij gre. Napisala sem samo, da odpadem :). Zakaj je pa tebe ravno dama zmotila :)?[/quote]

Ker je pač to (dama) v oglasu izpostavljeno. Torej ta lastnost.

Ne vem še, kaj bi te lahko motilo. Mogoče to, da ima hčerkico?

Starost, izobrazba, športni tip… pa se mi zdijo lastnosti, ki niso ravno “odveč”.

Kaj te je torej zmotilo. Zakaj odpade (takšen moški)?[/quote]

Ne, otroci me ne motijo. Še enkrat: nisem rekla, da on ne ustreza, ampak sem rekla, da jaz ne ustrezam njegovim kriterijem.


Za razvajanega je vsaka pretečna. Še dobro, da ima izbiro. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Za razvajanega je vsaka pretečna. Še dobro, da ima izbiro. :)[/quote]

He, he, a ni ravno matkič tisti, ki raje gleda porniče in masturbira kot bi seksal? Torej tako ne rabi ženske za seks in nežnosti, gate mu pa mama opere.

Ker je pač to (dama) v oglasu izpostavljeno. Torej ta lastnost.

Ne vem še, kaj bi te lahko motilo. Mogoče to, da ima hčerkico?

Starost, izobrazba, športni tip… pa se mi zdijo lastnosti, ki niso ravno “odveč”.

Kaj te je torej zmotilo. Zakaj odpade (takšen moški)?[/quote]

Ne, otroci me ne motijo. Še enkrat: nisem rekla, da on ne ustreza, ampak sem rekla, da jaz ne ustrezam njegovim kriterijem.[/quote]

Ja pa saj to ti razlagam že 2 dni skupaj….

za tiste ki TEBI ustrezajo ti njim ne ustrezaš (oz. njihovim kriterijem) za tiste ki pa jim USTREZAŠ pa oni TVOJIM kriterijem ne ustrezajo…

kaj to pove?

Da imaš previsoke kriterije, ki niso skladni z lastnim nivojem bodisi izgleda, let, postave ali odnosa v življenju

Samo tega kot kaže noben noče razumet.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Joj Matkič, ti pa res nisi pismen. Kam si ti v šolo hodil? Verjetno bolj malo, da niti osnov ne razumeš.
Daj pokaži mi linke, ki jih omenja Spider. POtem pa debatirajva naprej. Vem, da si kratke pameti, ampak verjetno boš razumel: DA LINKOV, KI JIH OBLJUBLJA SPIDER, NI. Če pa so, jih pa so pa dokaži. Torej ne moreš nekaj bluziti, če tega ni.
In ti mamin sinček, daj enkrat razumi, da tole ni spletna stran za oglase, ampak za čvek.
Bo šlo?
Je treba vse napisat 100x?
Znaš slovensko?
AH, itak brezvez, si preveč okorel tja v glavo. Baje, da ti mora mamica gate prati.

He, he, Matkič je del tria adija. Samo med tem, ko Spider ujaga vsaj kako poročeno, živi sam, sam skrbi zase, je matkič doma pri mamici, ki mu pere hlačke pa seksa v otroški sobi. Baje, da seksa.


Predvidevam, da puncam kar lepo pumpajo ego. Se pravi, ce si zenska, samo tam in ze se bo za tvojo naklonjenost potegovala armada obozevalcev. Kaj ces boljsega.

Bom pa malo ugibal, kako se marsikatera zgodba potem nadaljuje.
Kot prvo, ce je tako nesorazmerje med spoloma, potem na zmenke hodijo predvsem vsaj na papirju najbolj privlacni tipi. Se pravi, njim se dogaja, ostali pa cakajo, da kaksna drobtinica pade z mize. In sedaj si predstavljam precej povprecno punco, ki je “zahaklala” priblizek svojega sanjskega fanta.
In kaj se zgodi? Morda nekaj takega, kot sem ze opisal. Pa zacetnem spoznavanje, morda celo navdusenju, ce sta si na prvi pogled kolikor toliko vsec, se zgodi preobrat. Marsikateremu tipu, ko ima koncno dovolj prazna jajca, kapne, da je njegova “izbranka” (oops, ona je njega izbrala) v bistvu (zanj) preslaba, da bi se z njo zelel kaj resnega. In od teh tako obleganih punc slisimo, kako ni resnih tipov. Prava burleska. 🙂

Matkič posebje zate še enkrat citiat Spider. Zdaj pa še odgovor na SPiderjevo vprašanje, posebej za tiste, ki ne razumejo dobro: takih oglasov na MŽ ni. Torej skrivnost rešena. Matkič, škoda naprej blejat.


Predvidevam, da puncam kar lepo pumpajo ego. Se pravi, ce si zenska, samo tam in ze se bo za tvojo naklonjenost potegovala armada obozevalcev. Kaj ces boljsega.

Bom pa malo ugibal, kako se marsikatera zgodba potem nadaljuje.
Kot prvo, ce je tako nesorazmerje med spoloma, potem na zmenke hodijo predvsem vsaj na papirju najbolj privlacni tipi. Se pravi, njim se dogaja, ostali pa cakajo, da kaksna drobtinica pade z mize. In sedaj si predstavljam precej povprecno punco, ki je “zahaklala” priblizek svojega sanjskega fanta.
In kaj se zgodi? Morda nekaj takega, kot sem ze opisal. Pa zacetnem spoznavanje, morda celo navdusenju, ce sta si na prvi pogled kolikor toliko vsec, se zgodi preobrat. Marsikateremu tipu, ko ima koncno dovolj prazna jajca, kapne, da je njegova “izbranka” (oops, ona je njega izbrala) v bistvu (zanj) preslaba, da bi se z njo zelel kaj resnega. In od teh tako obleganih punc slisimo, kako ni resnih tipov. Prava burleska. :)[/quote]

Napaka. Jaz sem imela tak naval. Malce čekirala. POtem pa ugotovila, da je bolj it dol in v reali spoznavat moške. Porabiš manj časa.
Kvantiteta je ogromna, katera hoče dobi na kupe zmenkov. Samo meni ta način ni odgovarjal, sem se odloočila za realo.


Predvidevam, da puncam kar lepo pumpajo ego. Se pravi, ce si zenska, samo tam in ze se bo za tvojo naklonjenost potegovala armada obozevalcev. Kaj ces boljsega.

Bom pa malo ugibal, kako se marsikatera zgodba potem nadaljuje.
Kot prvo, ce je tako nesorazmerje med spoloma, potem na zmenke hodijo predvsem vsaj na papirju najbolj privlacni tipi. Se pravi, njim se dogaja, ostali pa cakajo, da kaksna drobtinica pade z mize. In sedaj si predstavljam precej povprecno punco, ki je “zahaklala” priblizek svojega sanjskega fanta.
In kaj se zgodi? Morda nekaj takega, kot sem ze opisal. Pa zacetnem spoznavanje, morda celo navdusenju, ce sta si na prvi pogled kolikor toliko vsec, se zgodi preobrat. Marsikateremu tipu, ko ima koncno dovolj prazna jajca, kapne, da je njegova “izbranka” (oops, ona je njega izbrala) v bistvu (zanj) preslaba, da bi se z njo zelel kaj resnega. In od teh tako obleganih punc slisimo, kako ni resnih tipov. Prava burleska. :)[/quote]

Napaka. Jaz sem imela tak naval. Malce čekirala. POtem pa ugotovila, da je bolj it dol in v reali spoznavat moške. Porabiš manj časa.
Kvantiteta je ogromna, katera hoče dobi na kupe zmenkov. Samo meni ta način ni odgovarjal, sem se odloočila za realo.[/quote]
Nisem prebral, kje sem se zmotil.

To, da imate kolikor toliko sprejemljive zenske naval, sploh ne dvomim. Niti tega, da lahko greste vsak dan z novim na zmenek. Glede na to da 100% zensk lahko izbira med 20% najboljsih moskih, verjetno niti kvaliteta le teh ni slaba.

Kje je torej problem? Predvidevam, da v tistem kar sem napisal. Z vsemi individualnimi odstopanje, seveda.

Zmotil si se v tem, ko si napisal potek dogajanj. Je pa stvar v resnici taka, da ženske vidimo ves ta naval, celo prosjačenje za zmenke in nas to odbije. Raje gremo s portala dol kot, da bi se prebijale čez vso to ponudbo.
Med vsemi temi je verjetno precej ok moških, ampak ko naletiš na tak naval, se ti ne da vsega brati.


če s prebral moj zgornji zapis oziroma primer, imajo včasih punce tudi prav. Na primer, da gre za neresnega tipa, ta ne bo kaj veliko spraševal o ženski sami, se zanimal zanjo, ampak bo pobral tiste glavne karakteristike, kot so, zgleda fino, pravi, da je športna, pravi da je resna, pravi, da je zaposlena in da išče enega resnega. Tip si misli, opa, to bi lahko bilo to in že ima v glavi sliko seks bombe, ki je resna in zna še kuhat po vrhu. V resnici pa o kakih detailih sploh ne sprašuje, ker ga zanima v resnici le eno (vemo kaj). Ustvari si neko “neresno” sliko o njej, ko pa jo začne malo bolj spoznavati, spozna, da ona sploh ni to, za kar se je predstavljala. Poleg tega zgleda vedno bolja zahtevna itd td. Povedano drugače, ona sploh ni to, kakor si jo je ON predstavljal v svoji sliki, domišljiji. On se umakne zaradi njej neznanih razlogov, pri sebi si misli bog ve kaj (vse drugo, samo tega ne, da je napaka pri oceni bila tudi njegova), ona pa meni, da je tip neresen, saj ji ni niti povedal, kaj se mu ni zdelo prav. Nekako imata na koncu oba prav. :)) Resnične slike pa nihče ne vidi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa če ti je Robi al Spider dal 1 link in že na PRVEM si padla…. zakaj bi se trudli ti iskat še več?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Marko, pravi imaš. Zato pa je bolje spoznavat v reali. Na portalih je preveč kvantitete. Težko je med vsemi temi izbrati tiste nice guye. Sigurno je kar nekaj fajnih gor. Samo prebiti se do njih je pretežko, ker te zasujejo še vsi ostali.

Matkič, česa ne štekaš? Robi je dal linke, ampak v teh linkih ni to, kar Spider našteva. Razumeš ali še vedno ne? Ne, itak vem, da ne razumeš.


če s prebral moj zgornji zapis oziroma primer, imajo včasih punce tudi prav. Na primer, da gre za neresnega tipa, ta ne bo kaj veliko spraševal o ženski sami, se zanimal zanjo, ampak bo pobral tiste glavne karakteristike, kot so, zgleda fino, pravi, da je športna, pravi da je resna, pravi, da je zaposlena in da išče enega resnega. Tip si misli, opa, to bi lahko bilo to in že ima v glavi sliko seks bombe, ki je resna in zna še kuhat po vrhu. V resnici pa o kakih detailih sploh ne sprašuje, ker ga zanima v resnici le eno (vemo kaj). Ustvari si neko “neresno” sliko o njej, ko pa jo začne malo bolj spoznavati, spozna, da ona sploh ni to, za kar se je predstavljala. Poleg tega zgleda vedno bolja zahtevna itd td. Povedano drugače, ona sploh ni to, kakor si jo je ON predstavljal v svoji sliki, domišljiji. On se umakne zaradi njej neznanih razlogov, pri sebi si misli bog ve kaj (vse drugo, samo tega ne, da je napaka pri oceni bila tudi njegova), ona pa meni, da je tip neresen, saj ji ni niti povedal, kaj se mu ni zdelo prav. Nekako imata na koncu oba prav. :)) Resnične slike pa nihče ne vidi. :)[/quote]

Bi pa ona bolj podrobno napisala na začetku 🙂

V dobi informatike ko želimo dobiti ČIM VEČ informacij v ČIM KRAJŠEM času je tako suhoparen opis samo posmehovanje in srž problema ostane pri tistemu ki poda tak opis ne tisti ki ga ne zanima več….

Če napišeš JAZ SEM VISOK si napisal nekaj relativnega če napišeš vVISOK SEM 185 potem nebo noben zmotno mislil da si visok 2 metra

Še vi tukaj na portalu ko kdo napiše kakšen oglas mu napišete da se na tak oglas nebo nobena javla ker si podal PREMALO informacij… (ali premalo natančnih)

Komu pa se da porabljat na ure in ure skozi vsako babnco ki je napisala

sem športni tip (pa to misli sprehode ali kaj neumnega)
imam službo (seveda minimalca)
sem med 25-35 let (seveda 34)

in kaj jaz vem kaj še vse…. krivda da ženske dobijo take na portalih je njihovo preslabo podajanje informacij in olepševanje le teh…

simpl

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkič, ne glede kak profil ima ženska na takih portalih, dobi ogromno ogromno pošte. V dveh dneh 100 ziher. Če pa napiše, da je vitka postavna, dolgolasa, družabna žurerka pa verjamem, da jih je tudi nekaj sto. Če doda fotko lepotice pa verjetno še parkrat toliko.

Nekoč bila na ona-on. V enem dnevu preko 50 mailov, ter še preko 100 GO/NO GO.
Ja, res je ženske na portalih smo zasute s ponudbo.


Ja, to pričakujejo lenuhi oziroma taki, ki jih ženska kot osebnost itak ne zanima oziroma tega ne znajo poakzat.
Predstavljaj si žensko, za katero se zanima 5 tipov na dan. Misliš, da se bo vsakemu šla v detaile predstavljat, če tip niti resnega zanimanja ne pokaže? Tak, ki to pričakuje, res ni resen oziroma sanjari.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


če s prebral moj zgornji zapis oziroma primer, imajo včasih punce tudi prav. Na primer, da gre za neresnega tipa, ta ne bo kaj veliko spraševal o ženski sami, se zanimal zanjo, ampak bo pobral tiste glavne karakteristike, kot so, zgleda fino, pravi, da je športna, pravi da je resna, pravi, da je zaposlena in da išče enega resnega. Tip si misli, opa, to bi lahko bilo to in že ima v glavi sliko seks bombe, ki je resna in zna še kuhat po vrhu. V resnici pa o kakih detailih sploh ne sprašuje, ker ga zanima v resnici le eno (vemo kaj). Ustvari si neko “neresno” sliko o njej, ko pa jo začne malo bolj spoznavati, spozna, da ona sploh ni to, za kar se je predstavljala. Poleg tega zgleda vedno bolja zahtevna itd td. Povedano drugače, ona sploh ni to, kakor si jo je ON predstavljal v svoji sliki, domišljiji. On se umakne zaradi njej neznanih razlogov, pri sebi si misli bog ve kaj (vse drugo, samo tega ne, da je napaka pri oceni bila tudi njegova), ona pa meni, da je tip neresen, saj ji ni niti povedal, kaj se mu ni zdelo prav. Nekako imata na koncu oba prav. :)) Resnične slike pa nihče ne vidi. :)[/quote]
Prebral. Vendar kljub temu, da imas teoreticno kar prav, je dinamika spoznavanja v praksi, morda z izjemo ljubezenskih portalov, precej drugacna. In marsikdaj traja, preden resnica pride na plano.

Ze sam izgled, nekaj kar bi naj bilo takoj ocitno, je lahko tricky. Dal sem primer tiste zaspehanosti. S pravimi oblacili se da marsikaj skriti. Eno to res obvladajo. In potem si rahlo sokiran, ko jo vidis nago. In ze ves, da s to ne bo prihodnosti. Ono, ves! Samo kdo bi ji v tistem trenutko sel to razlagati? Grozljivka, lol. Opravis, kar si zacel, morda se parkrat ponovis in poisces priloznost, da vse skupaj na lep nacin koncas. Moznih variant na to temo je dovolj. A vidis, saj se svojim ocem vcasih ne mores verjeti. 🙂

Podobno je kar se tice ostalega. Neke reci enostavno ni najbolj spodobno takoj na zacetku sprasevati. S cem se kdo ukvarja, o tem se ze kaksno rece, ali kje dela, itd. Bilo bi pa ze malo neokusno, ce bi clovek po x zmenkih spraseval npr. podrobnosti o kreditih. Jaz npr. niti o svojih dohodkih ne govorim, kaj sele premozenju.

Predvsem pa suhoparna izmenjava prevec osebnih podrobnostih ubije se tako kemijo na zacetku veze. Si predstavljas Charlie Sheen-a, kako iz torbe potegne debel kadrovsko vprasalnik za rekrutiranje novih delavcev, in navali s vprasanji? Te reci se odvijajo postopoma. Eno je teorija, vse lahko vprasas, izves, drugo pa prakticna dinamika zacetka vez.

Mariskaj te lahko preseneti kasneje ob spoznavanju. Tudi lastne nerealne predstave. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Verižno suhoparno spraševanje ubija vsako privlačnost, vsako spontanost. To je kataloška prodaja. Ni čudno, da se tam na portalih le redkokomu zgodi kakšna res lepa izkušnja. veliko tipov je itak najbrž samo obupanih fukfehtarjev, ki pod pretvezo, da so resni, iščejo seks, ki ga drugače ne dobijo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ja, to pričakujejo lenuhi oziroma taki, ki jih ženska kot osebnost itak ne zanima oziroma tega ne znajo poakzat.
Predstavljaj si žensko, za katero se zanima 5 tipov na dan. Misliš, da se bo vsakemu šla v detaile predstavljat, če tip niti resnega zanimanja ne pokaže? Tak, ki to pričakuje, res ni resen oziroma sanjari.[/quote]

Saj taka ženska ki pa od tipov pričakujejo da jo bodo v nedogled spoznavali in ob tem resni je tudi zasanjana 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Torej, ti nisi niti prisla do faze o kateri sem pisal. Ko spolno potesen izrazito nadpovprecen mr. Nice Guy spozna, da mu njegove povprecne “izbranka” ni ravno za porocit. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close