MIŠA Molk
Seveda zgleda odlično, zato si je pa tudi omislila oddajo v akteri se razkazuje. Za primerjavo, oh in sploh glasbena oddaja Točka recimo sploh ne potrebuje voditelja ali voditeljice. Branje 2 pisem gledalcev pa potrebuje vso Mišino karizmo preko celega tv ekrana. Če se že tako rada kaže, gre lahko tudi videospote napovedat. Ne bo nič manj smešna. Sem slišal, da rada pametuje tudi o glasbi in svoj okus poveluičuje v nebeške višave.
Škoda da ženska s toliko stila ne pošteka že enkrat, da jo je že malce neokusno gledat na tv.
Očitno danes starost ni več povezana z modrostjo, če se old tajmerke za rejtinge trudijo konkurirat tistim, ki bi jim lahko bile hčere,če že ne kar vnukinje. Kaj si bo Miška omislila po generalnem remontu obraza in ostalega, da bo televizijsko ljudstvo še naprej omamljala z iluzijo svoje neuničljive svežine in večne mladosti? Bo šla v projekt umetne nosečnosti v desetletju za abrahamom?
Forum je zaprt za komentiranje.