Ministri
Dajte no pa kaj ste vsi neumni al kaj , od teh ministrov noben ni sposoben kej veliko, pa že na začetku imajo vsi neke grehe nad sabo, pa kao una ni vedla da bo šla tam cesta al kaj že, da je pol cena poskočila za toliko in toliko milijonov. DAJTE SE MI POIMENSKO JAVITI , KDO JE TAKO DEBILEN, DA JIM VERJAME??
Pa briga me iz kere stranke so , to je nepomembno, dejstvo je da so vsi več ali manj lopovi pa barabe oz. samo za svojo rit in nič drugega.
Da ne govorm o njihovih nesposobnih zagovorih. Una je sam nekaj jecala sej sploh pojma ni imela kaj jo sprašujejo, kaj šele da bi znala kej odgovoriti.
Pa bajuk minister za finance -tale država bo šla v ***** oz. bo lavfalo samo od sebe kot vse drugo na svetu.Sej se nobena stvar ne ustavi, država lin vse drugo lavfa po utečenih okvirih.Če bi lavfala od sposobnosti ministrov sploh teh tanovih bi šlo vse na hitro v *****.
Je že tako da so sicer v veliko primerih lds-ovske barabe veliko bolj strokovno sposobne kot pa ti od neke demos 2 variante.
Sej ni enga notri razen viranta , ki bi se mu sploh sanjalo za kaj se gre, vsi so notri samo in izključno po političnih kriterijih.
Normalno da se ropu smeje , ko vidi da bo bajuk prevzel finance, ko pa dobro ve kaj se pravi ekonomija, bajuk pa po mojem nima pojma.
Ej tilče lds ovci jih bodo stokovno požrli po 100 dneh , če ne že prej.
Uff, si se razkuril svetilnik, tudi jaz se strinjam s teboj nekateri ministrski kandidati mi niso prav nič simpatični, ampak saj majo cele kupe svetovalcev in nevemkoga še, pa baje bo zdaj še neko nadministrstvo, ki bo preverilo, če so kakšne njihove odločitve prehude, tako, da kar mirno spančkaj naprej, barabe so pa itak vsi politiki.
Svetilnik, se podpišem pod tvoj post.
Glede na garnituro ministrov samo upam, da bodo odleteli prej, preden bodo vse zaj…
Jaz sem bila nad njihovimi predstavitvami zgrožena. Ne vem, kaj Janša razmišlja, da je Rupel kandidat za zunajega ministra. Ta tip je že tolikokrat barve zamenjal, da se jaz ne bi upala stavit nanj…
Katarinca, tale minister (zunanji) po Ruplu, je bil zelo strokoven.
Ni se spuščal v vsako neumnost in ni se imel za vsemogočnega, kot to
počne Rupel, ki milsi, da država brez njega ne more.
Haloooo????
Me prav zanima, kdo podpira Rupla (razen desni politiki).
Sicer pa je fajn, da se je mal oblast zamenjala, čeprav so LDs-ovci & Co. po strokovni plati petkrat boljši…
Katarinca se popolnoma strinjam s teboj. Mrk ti mi pa pojasni kje so rezerve. Glede na to, da je javni dolg že krepko presegel rezerve! A veš katarinca najbolj me skrbi to, da v Sloveniji še vedno ostaja zelo veliko ljudi s skisanimi možgani. Ne vem kdaj se boste spametovali očitno vas bi LDS moral spraviti čisto na beraško palico pa še potem dvomim, če če bi se vam razbistrilo v glavi!
Tanaja
Forum je zaprt za komentiranje.