Mi lahko razložite zakaj zapuščate ženske..
Midva se itak nikoli nisva kaj preveč prepirala. Ok sva se, ampak še vedno nisi bil niti približno tok naporen, kot teli norci nad tabo.[/quote]
Awwwwww čutim srčke 😛
Midva se itak nikoli nisva kaj preveč prepirala. Ok sva se, ampak še vedno nisi bil niti približno tok naporen, kot teli norci nad tabo.[/quote]
Awwwwww čutim srčke :P[/quote]
Mhm, podobna asociacija… 😮
Če je pa tako lahko s prstom na druge kazat, veliko lažje kot pa pred svojim pragom pometati… 🙂
Če je pa tako lahko s prstom na druge kazat, veliko lažje kot pa pred svojim pragom pometati… :)[/quote]
Samo tale dotična ima eno težko opravilo.. mora si izmislit NICK za skoraj vsako repliko posebej ..
kar vzame še več časa in zbranosti. 🙂 res je predana MONu[/quote]
Očitno jo dobro poznaš, glede na to, kaj vse veš o njej. Jaz še spola nisem razbrala… 🙂
klinc … če baba ni prebrala J. Jalen triologija Bobri
jo je treba pač zamenjati … za bejbi_bif robo.
itak se bejbik rodi več kot fantov, pa še fanjte (Matkić. DoSadni, Spider … so Neokretni Krapi (-> levaki) ☺
to to….
maš prav… ti si najjači… zdaj si ga pa potegni ![/quote]
gnide kot sta oba … si lulče dajta na trnk … mogoče vama jih Zlata ribica “potegne”
A potem tole šele raziskuješ v sebi?[/quote]
“Raziskava” se pocasi zakljucuje. 🙂
Ugotovitev? Nisem vec za sobivanje. (Zame) prevec prilagajanja. Pa se tvegano je.
Idealna resitev se se isce. Ne mislim osebe ampak ‘nacin’ zivljenja. Morda sem ga ze nasel. Le privzel ga se nisem kot idealnega. Se vedno sem pripravljen na eventualno boljso resitev.
Forum je zaprt za komentiranje.