Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Mi lahko razložite zakaj zapuščate ženske..

Mi lahko razložite zakaj zapuščate ženske..

Tisti pes, ki zelo laja, malo grize, tega se zaveda vsaka ženska. :)))[/quote]
Ti preveč lajaš ja, za računalnikom, prav imaš.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Točno tako. Na koncu prideš do tega, da je furanje resne zveze sposobnost in voljnost prenašanja vseh slabih navad tistega zraven tebe.

To je vse, ostalo so pravljice teoretikov.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Psiha se ne spoznava ravno skozi penetracijo! Se strinjaš? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tukaj se meni prvo zastavlja vprašanje, moški, ki se ukvarjajo s takšnimi suhoparnimi banalnostmi, so lahko zanimivi ženskam, da bi po forumih razčlenjeval o velikosti in teži kovčkov? 😀 Če bi bil ženska, bi verjetno od dolgočasja zaspal ob takšnem pustem moškem, ki se ukvarja s takšnimi obrobnimi stvarmi, verjetno tudi v postelji ni nič bolj domiseln in zanimiv, a? :)))[/quote]
Ampak zivljenje je tako. Se tako fancy to ali ono, se tak glamur, na konce pridemo do vsakodnevnih banalnosti. Nekdo jih dozivlja na letalu, druv v dnevni sobi, tretji v garazi. Ampak dozivljamo jih vsi.
Ko sem bil 20-letni student mi ni bil noben problem sobivanje s cimrom v studentski sobici. Kaj problem, sobivanje sem smatral kot prednost. Danes pa se ob taki pomisli zgrozim. Se to mi gre na zivce, ko se mi zanska “raskomoti” v kopalnici hotelske sobe. Ne samo okoli svojega umivalnika. Pa ceprav je na strani kjer je duplo prostora. Ne. Mora se neko napravo na strom priklopiti na moji strani. Kdo bi vedel za kaj gre. Najbrz kaj za obraz. Pa tistih malih brisack nastilja na sredini kopalnice in zmoci vse (wtf?), da ko bi koncno eno suho rabil, je ni. Ahh… to so vse miline partnerstva. Trivijalno, ce si vajen. Muka, ko se ti vec ne da kar tako prilagajati. Ja, vsakdanje trivijalnosti partnerstva so muka. Nima to veze s seksom. Je pa res, da z izkusnjami, itd lahko postanes zelo dober sex maher, le da se ti marsikdaj enostavno ne da potruditi. Pac, odvisno od zenske, situacije. Drugo pa je, da so neizkuseni tradicionalisti redko primerljivo dobri. Vedi, da se punce ne vracajo brez veze. Ko dobijo ekstazo, da se jim zrola, si zapomnejo glavnega igralca. Dodaj status, ipd in smo ze tu, zakaj nikakor, da se jih losam.[/quote]
To, Dater, da imaš ženske RAD, je pa vic dneva. Hvala ti. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Skozi druženje pa, matjažko..

Matjažko ful ve o ženskah, ker je o tem BRAL. :)))))))))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


In zdaj ima Spider novo mantro, novo mantro, novo mantro…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ja bral je izkušnje drugih moških, ker svojih nima. Taki cepci so potem po cele dneve zaprti v knjižnici, prebirajo življenja drugih, namesto, da bi šli vn in še sami kaj doživeli.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Seveda, ampak višek druženja ni ravno to, da spiš z neko “trolo”, ki je sodelavka, in se potem še tu na forumu zgražaš nad njo, kako je neumna. Verjetno si se dotaknil “njene duše” v postelji? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ma hecno mi je, ko nekdo začne pisat, kaj naj bi se v življenju dogajalo. Življenje niso naj bi-ji. Matjažko piše teoretično. Vsakodnevna realnost ga postavlja na laž. V reali imaš ženske, ki imajo same sebe za “resne”, vezane z najbolj neresnimi moškimi, kar si lahko misliš. V življenju obstaja vse mogoče, samo idelnih familij, kot iz filma, je še najmanj videti. nekateri pa propagirajo ravno to. Ker so brali o tem in v filmih videli.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Nisem vedel, da si romantik po duši in rad gledaš ljubezenske filme, kjer je vse idealno. :)))
Potem pa te idealiste zasačiš na laži in dobiš vsakodnevno merico zadovoljstva. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tisti pes, ki zelo laja, malo grize, tega se zaveda vsaka ženska. :)))[/quote]

Glede na to da redkokeri ženski (jaz še nisem srečal take ki bi ji) paše grizenje jaz resnično NE GRIZEM, ampak ližem ;)))))))))))))))

Upam da se zavedajo da ne grizem ampak ližem maš prav…

Saj to je njegov vrhunec interakcije med moškim in žensko… forum da o tem bere in knjižnica!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Brez zamere, Dater, predstavljaš se nam kot ueber biznismen, opisuješ pa situacije nizkocenovnih prevoznikov, kjer je folk vesel že, če ne obtiči na stojiščih na letalu. Pa za božjo voljo, jaz sem si te ves čas predstavljala kako se lenobno razteguješ v first classu, s kozarcem viskija v roki, medtem ko te stevardesa gladi po jajčkih. Kaj je zdaj to ?!?!?

In naj ti povem še to: tudi razkošni zajtrki v hotelih niso vezani na uro, še prinesejo ti ga v sobo, kadarkoli. Če si ga zaželiš sredi noči – ti ga servirajo sredi noči.

Mogoče ni problem v ženski, ampak si ti prešvoh (prekratek) ??:)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Brez zamere, Dater, predstavljaš se nam kot ueber biznismen, opisuješ pa situacije nizkocenovnih prevoznikov, kjer je folk vesel že, če ne obtiči na stojiščih na letalu. Pa za božjo voljo, jaz sem si te ves čas predstavljala kako se lenobno razteguješ v first classu, s kozarcem viskija v roki, medtem ko te stevardesa gladi po jajčkih. Kaj je zdaj to ?!?!?

In naj ti povem še to: tudi razkošni zajtrki v hotelih niso vezani na uro, še prinesejo ti ga v sobo, kadarkoli. Če si ga zaželiš sredi noči – ti ga servirajo sredi noči.

Mogoče ni problem v ženski, ampak si ti prešvoh (prekratek) ??:)))[/quote]

Margot prvo pomisli malo da morda eni raje pršparajo kaj kot pa zagonimo(jo) za first class…. sploh pa cipi nikdar nebi častil first classa…. če za isti keš dobim grupiča LOL

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Tisti pes, ki zelo laja, malo grize, tega se zaveda vsaka ženska. :)))[/quote]

Glede na to da redkokeri ženski (jaz še nisem srečal take ki bi ji) paše grizenje jaz resnično NE GRIZEM, ampak ližem ;)))))))))))))))
[/quote]

Si jo prej z medom namaže? 😀 hehe
Saj pudlčki radi bevskajo, kar daj od sebe kak glas. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Glede na to da redkokeri ženski (jaz še nisem srečal take ki bi ji) paše grizenje jaz resnično NE GRIZEM, ampak ližem ;)))))))))))))))
[/quote]

Si jo prej z medom namaže? 😀 hehe
Saj pudlčki radi bevskajo, kar daj od sebe kak glas. :)))[/quote]

to kar delaš ti z živalmi ne razlagaj ker me ne zanima… ko pudlja posiljuješ v hlevu fak no…. bolnik

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Brez zamere, Dater, predstavljaš se nam kot ueber biznismen, opisuješ pa situacije nizkocenovnih prevoznikov, kjer je folk vesel že, če ne obtiči na stojiščih na letalu. Pa za božjo voljo, jaz sem si te ves čas predstavljala kako se lenobno razteguješ v first classu, s kozarcem viskija v roki, medtem ko te stevardesa gladi po jajčkih. Kaj je zdaj to ?!?!?

In naj ti povem še to: tudi razkošni zajtrki v hotelih niso vezani na uro, še prinesejo ti ga v sobo, kadarkoli. Če si ga zaželiš sredi noči – ti ga servirajo sredi noči.

Mogoče ni problem v ženski, ampak si ti prešvoh (prekratek) ??:)))[/quote]

Margot prvo pomisli malo da morda eni raje pršparajo kaj kot pa zagonimo(jo) za first class…. sploh pa cipi nikdar nebi častil first classa…. če za isti keš dobim grupiča LOL[/quote]

Ama seveda, kaj lepšega kot preživeti noč z dekletom, ki da noge narazen za 19,99 eura, kolikor stane sedež na tistem letalu. Mene bi minilo še preden bi videla njen kufer…

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Margot prvo pomisli malo da morda eni raje pršparajo kaj kot pa zagonimo(jo) za first class…. sploh pa cipi nikdar nebi častil first classa…. če za isti keš dobim grupiča LOL[/quote]

Ama seveda, kaj lepšega kot preživeti noč z dekletom, ki da noge narazen za 19,99 eura, kolikor stane sedež na tistem letalu. Mene bi minilo še preden bi videla njen kufer…[/quote]

A naj dobi žulj na roki? Potem naj raje plača. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Priden copatar.[/quote]
Copatarja imaš zgoraj pod opisom Dater. Naredi vse, kar mu ženska reče, okrog pa stoka in javka,kako mu je to naporno. To je copatar, če že omenjamo to besedo in ne nekdo, ki za svojo nekaj naredi z veseljem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Priden copatar.[/quote]
Copatarja imaš zgoraj pod opisom Dater. Naredi vse, kar mu ženska reče, okrog pa stoka in javka,kako mu je to naporno. To je copatar, če že omenjamo to besedo in ne nekdo, ki za svojo nekaj naredi z veseljem.[/quote]
Možno, nevem. Moja bivša katero tako radi omenjate vsepovsod in s katero sem bil skupaj 2 leti ni bila taka. Nikoli me ni prosila za karkoli, sam sem ji ustregel, če mi je že bilo do tega. Recimo, če sva šla na pijačo, je včasih ona, včasih sem jaz plačal. Se je tudi že zgodilo kdaj, da je kdo 2krat zapored plačal in ni bilo nobene zamere. Finočam se pa jaz izogibam, ker me konec koncev že samo zaradi samega obnašanja odbijajo, zatorej se mi tudi ne bi zdelo vredno trudit okoli take. Izguba časa več ali manj. Nekaj kar jaz in Matkić že ves čas poudarjava na tem forumu, ženska si mora PRISLUŽIT, da narediš kaj lepega za njo, kar tako je pa ne bi smel nagradit.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Zato, ker ženske niso nič boljše še posebej v svojih mladih letih, ko lahko delajo kar hočejo za to, da pa enega tipa zajebajo, ki je pošten in dober do njih jih pa ne zanima…ko pa same občutijo to bolečino bi pa najraje vse v zrak vrgle…ko vas je b e.

😉


Čista resnica.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Brez zamere, Dater, predstavljaš se nam kot ueber biznismen, opisuješ pa situacije nizkocenovnih prevoznikov, kjer je folk vesel že, če ne obtiči na stojiščih na letalu. Pa za božjo voljo, jaz sem si te ves čas predstavljala kako se lenobno razteguješ v first classu, s kozarcem viskija v roki, medtem ko te stevardesa gladi po jajčkih. Kaj je zdaj to ?!?!?

In naj ti povem še to: tudi razkošni zajtrki v hotelih niso vezani na uro, še prinesejo ti ga v sobo, kadarkoli. Če si ga zaželiš sredi noči – ti ga servirajo sredi noči.

Mogoče ni problem v ženski, ampak si ti prešvoh (prekratek) ??:)))[/quote]
Ce mi spomin ne pesa, se nisem pisal s cem se ukvarjam, niti da sem biznisman. Zato pa sem toliko siguren v sebe, ker vem kaj govorim in ne teoretiziram, da lahko pisem brez dlake na jeziku.

“Slucajno” vem o letenju, letalskih druzbah, “razredih”, hotelih, ipd “malo” vec od vecine, zato predlagam, da me greste kje drugje lovit za besede. Namrec, obstaja “nevarnost”, da se na tem podrocju ne boste proslavili. 🙂

1. Morda celo vecina letalskih druzb na poletih po Evropi ima komaj opazno boljsi biznis produkt, posebni prvi razred pa skoraj da ne obstaja. Temu primerna je tudi usluga.
2. Ce je prostor za prtljago blizu tebe poln, in vcasih je, se prtljago spravlja kam pac gre. In ne glede na razred letenja in pomoc stevardese, ni nic kar sem napisal nenavadno. Kakor kdaj, seveda.

2. To o zajtrku ob polnoci, itd, pa kadarkoli in kjerkoli hoces… imate prebujno domisljijo. Hoteli imajo svoja pravil, kakor kateri, in o tem ne bi poduceval. Pa naj gre se tak Four Seasons, Ritz Carton, ipd. Ce si se pojavil za buffet breakfast 15 min prepozno, je vecina pladnjev s hrano ze odstranjena. Pa tudi room service zajtrka ne bos dobil na vrat na nos. Okay, lahko narocis kaj drugega. Ampak tudi tisto bos lepo cakal. In vcasih imamo ljudje tudi druge obveznosti, a ne? Ce pa kdo misli, da se situirani ljudje ne ozirajo na cene, in jim je vseeno ce placano izkoristijo ali ne, se pa tudi mocno motite. 😉

Sploh pa te reci niso tema. Gre za to, da ko se enkrat clovek odvadi prilagajanja, ki je v vsaki vezi nujno, je hudic. In spol s tem res nima dosti. Ima clovek se lahko rad zenke, moske, ali kaj ze. Le prilagajat se mu vec ne da.

to to….samo ene mislijo da si zaslužijo da kaj lepega za njih nardimo samo zato ker so ženske…. ja lahko jo nasmejim s flirtanjem… tu pa se konča pol pa hočejo še kar več in več 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Pri ženskam je tako kot pri otrokih…če se grdo obnašajo in če jih še zmeraj “nagradiš” bodo to še zmeraj počeli če pa njihovo grdo obnašanje kaznuješ se bodo pa dugače obnašali in si tisto nagrado dejansko zaslužili…tako, da ja se kar strinjam s tem, da si mora ženska prislužit, da moški naredimo nekaj lepega za žensko.

to to….samo ene mislijo da si zaslužijo da kaj lepega za njih nardimo samo zato ker so ženske…. ja lahko jo nasmejim s flirtanjem… tu pa se konča pol pa hočejo še kar več in več :D[/quote]
Evo, zdaj pa res ne vem več, kje take ženske najdete. Očitno ste izbrali napačno sito, če same napačne skozi padajo oz. ostanejo v situ…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close