Mi lahko razložite zakaj zapuščate ženske..
super moški kot je matkič, sadni , spider….mislim, če ste tako uspešni, lepi in premožni, inteligentni, nabildani…potem dobite res same super ženske….in zakj bi potem nekdo ki dobi sebi enakega le tega zapustil?…dobro, jaz zastopim mojo bivšo ženo zakaj me ja zapustila….bila je boljša od mene in si res zasluži boljšega..ampak vi? razlago prosim
Če bi poznal mojo zgodovino na tem forumu, bi vedel, da me je ena že zapustila. Me ni sram tega priznati, tudi najboljšim se dogaja lol
Aja, pa vtakni si v šupak te tri vzdevke, ki jih ves čas omenjaš. Nevem kje ti vidiš kakšno korelacijo med mano, Matkićem in Spiderjem. Trije različni možakarji. Že po pisanju bi nas lahko ločil, o ženskah pa se je tudi večkrat že zgodilo, da nismo našli skupne besede. Recimo moj način življenja ni niti blizu temu, da bi visel po gostilnah, ali pa podiral osamljene samohranilke. Jaz se zapletam s študentkami, sem ti napisal že v prejšnji temi. Samo zdaj nevem, a se delaš, da si zaostal, ali dejansko si ?
korelacijo izražate sami … lastno devištvo vam je ideal do smrti. Samostan pa edina možna opcija, da v miru gojite svojo ljubkost, za ženske nedosegljivost in čistost v svoji moškosti.
lepo in lahkotno si porivajte mehke lulčke v oske anuse.
Bom jaz povedal, zakaj sem v zadnjih 4 mesecih zapustil 3 zenske s katerimi sem bil v “vezi” vsaj pol leta. Zato, ker mi je brez njih bolje. Ravno zadnje dni sem se spraseval, pa koji klinac mi je treba zenske. Pa na letalo privlece vecji “kufercek”, kot ga je “sposobna” hendlat in potem pricakuje, da se bom jaz z njim ukvaral. Jaz, ki namenoma potujem cim “lazji”, ker vem kaksne sitnosti znajo biti s prtljago ze na letalu, kaj sele na nekaterih letaliscih, na poti v mesto, itd. Pa se mi “zgodi”, da do boardanja “pazim” najino osebno prtljago, medtem ko ona bog ve kam zgine (rece, da je kdo-bi-vedel-kje gledala televizijo; wtf?). In se na sekret ne morem. Potem pa, ker sva zaradi njene televizije med zadnjimi na letalu, se pretegnem, da najdem prostor za zbasat njeno preveliko torbo. Seveda na cist tretjem koncu letala. Posledicno morava med zadnjimi z letala, cakava naslednji autobus, itd. In v tem slogu je stalno nekaj. Pa se mi vsaj eno uro zavlece prihod v hotel. Pa jo cakam, da se spedina, da greva kaj pojesti. Pa naslednje jutro skoraj zamudiva sanjski zajtrk, ker je gospodicno pac treba pocakati, da greva skupaj. Sicer se naju “usmilijo”, ampak je potem treba hitro jesti. Pa bi se potem vsepovsod nekaj slikala. In kdo drugi kot jaz. Po slikaj s fotoaparatop, pa iphonom, pa… Pa koji ku..c mi je tega treba???Jaz sem gentleman. Sam od sebe ji bom pomagal. Pocakal jo bom. Itd. Me ne rabi prosit. Ampak mi gre na ku..c vse to jajcanje, dejanko prilagajanje, … Brez hude zaljubljenosti/zaslepljenosti ali obupa je “zivljenje” v dvoje sila naporno, ko se clovek enkrat navadi solo zivljenja na svojem domu, kjer je sam sebi gospodar. In glede na to, da mi je tak hudic drzati “punco” na distanci, da ne misli, da me bo porocila, se mi pocasi zdi se najbolje, morda celo ceneje, imeti partnerko, intimo in seks, le se proti placilu. Se vsaj ve kdo pije in placa in kdo je boss in kdo se prilagaja. Vam povem, pocasi stekam, da so prave cash picke in prostitutke edina prava izbira za tipa kot je Charlie Sheen. Morda tudi zame.
Pravi moški ne lepi na forum na pol gole fotografije žensk, doma pa ima ženo. Pravi moški se v tem primeru ne bi niti vezal, te ženske, ki si jih ogleduje na googlu, bi pa po*ukal vse po vrsti.[/quote]
Moja še spi, v posteljo ji bom postregel z zajtrkom z dvema mehko kuhanima jajčkoma in bo vse pozabljeno 😀 , še tebi odstopim pogojno en jajček za boljše razpoloženje, da ne boš deloval kot 70-letni možakar, ki samo brunda, se pritožuje nad vsem in mu nikoli ni nič prav? :))) Mogoče boš potem imel več sreče pri ženskah, da te ne bodo spet zapustile oz. varale z drugimi, tako kot tvojega frenda Spiderja. 😀
Se nisi opazil, da ljudje buhajo neke torbe nad tvojo sedeco glavo?? 🙂
Pri Adriji vsaj direktno pred boardanjem letala “poskrbijo” za vecjo osebno prtljago, ker vedo, da niti osebna prtljaga v okviru predpisanih omejitev ne pase na njihova mini letala. Ampak drugi prevozniki obicajno nimajo te “navade”.
In potem, kar pac ni teorije, da njenega kufrcka zbasem tam gor, gre laptop vlect ven, pa je cela drama, ker ga ima sredi nekih cot. Ajoj…. da me glava zaboli, ko samo pomislim. Komedija…
Tukaj se meni prvo zastavlja vprašanje, moški, ki se ukvarjajo s takšnimi suhoparnimi banalnostmi, so lahko zanimivi ženskam, da bi po forumih razčlenjeval o velikosti in teži kovčkov? 😀 Če bi bil ženska, bi verjetno od dolgočasja zaspal ob takšnem pustem moškem, ki se ukvarja s takšnimi obrobnimi stvarmi, verjetno tudi v postelji ni nič bolj domiseln in zanimiv, a? :)))
Priden copatar.[/quote]
Glej, tebe je punca varala in na koncu zapustila. Ti si pa jo potem še 2 leti na forumu objokoval v Ljubezenskih nasvetih. Ne vem, kdo je sedaj tu dejansko copatar, ker mene še nobena ženska ni za nos vlekla in natikala oslovskih ušes. 😀
Ne vem, kje sem kdaj napisal, da sem lep in premožen? Nabildan? Če hodiš v fitnes, si ziher nabildan? Hm? Težko se je pogovarjat z nekom, ki te obtožuje nečesa, kar ni bilo napisano. In to nenehno.
Pri meni je stvar jasna, samski sem, ker mi to ustreza. Ko se človek navadi življenja na svojem in samskosti, je vsako prilagajanje muka. Starejši kot si, večja muka je. Pač povem iskreno, tako kot je. Ne da se mi več pogabljati v ženske in njihove kaprice. Namreč, problem je v tem, da večina žensk glumi. In potem bi jaz rabil ful nekega časa in energije, da bi odkril, kaj se skriva za to glumo in ali imam jaz s tem, kar se skriva za glumo, nemara kaj skupnega.
Zato je uvodno vprašanje nesmiselno, jaz nikogar ne zapuščam, ker se sploh ne trudim nič, da bi imel kakšno resno zvezo. Pa sej to sem že povedal, samo pač eni imate zgleda fetiš nenehno postavljati ista vprašanja.
Tipom, ki v samskosti trpijo, pa ne znam pomagati.
Da en bo nesporazuma, jaz imam seveda rad žensko družbo. Moško težko prenašam. večina tipov s emi zdi malo otročjih, sploh ko so tako obsedeni z neko ceneno žensko seksualnostjo. Meni ženske pašejo in nimam problema navezat stika z njimi. vendar vsaka hitro ve, kjer so meje in da neke resne zveze ni pričakovati.
Priden copatar.[/quote]
Glej, tebe je punca varala in na koncu zapustila. Ti si pa jo potem še 2 leti na forumu objokoval v Ljubezenskih nasvetih. Ne vem, kdo je sedaj tu dejansko copatar, ker mene še nobena ženska ni za nos vlekla in natikala oslovskih ušes. :D[/quote]
Mene ni nobena punca varala. Izmišljevat podatkov o meni se ti pa res ni treba. Končala sva, potem si je pa drugega našla. Res nenavaden pojav ane ? Sorry ti superioren moški, ki te ni še nobena ženska kdaj zapustila. Mislim, da si s tem marsikaj povedal o sebi. Npr. da jih veliko tudi nisi imel oz. če si sploh kdaj imel kakšno 😉
Priden copatar.[/quote]
Glej, tebe je punca varala in na koncu zapustila. Ti si pa jo potem še 2 leti na forumu objokoval v Ljubezenskih nasvetih. Ne vem, kdo je sedaj tu dejansko copatar, ker mene še nobena ženska ni za nos vlekla in natikala oslovskih ušes. :D[/quote]
tebe čisto vsaka ženska na forumu s katero si pišeš in ji odpisuješ VLEČE za nos oslovska ušesa pa imate itak vsi tam južno in vzhodno od Ptuja 😉
Glej, tebe je punca varala in na koncu zapustila. Ti si pa jo potem še 2 leti na forumu objokoval v Ljubezenskih nasvetih. Ne vem, kdo je sedaj tu dejansko copatar, ker mene še nobena ženska ni za nos vlekla in natikala oslovskih ušes. :D[/quote]
Mene ni nobena punca varala. Izmišljevat podatkov o meni se ti pa res ni treba. Končala sva, potem si je pa drugega našla. Res nenavaden pojav ane ? Sorry ti superioren moški, ki te ni še nobena ženska kdaj zapustila. Mislim, da si s tem marsikaj povedal o sebi. Npr. da jih veliko tudi nisi imel oz. če si sploh kdaj imel kakšno ;)[/quote]
Mi doma pogovorno rečemo, da ti jo je “drugi popravljal”. 😀 In če te ženska zapusti, mora biti že nekaj časa kaj drugega na vidiku, nek bolj ali manj tehten razlog, da zadovolji svoje takšne in drugačne potrebe, ki jih v zvezi s sedanjim moškim ne more. Mogoče osrednje vloge ni igrala spolnost, ampak verjetno prej čustvena (ne)zrelost moškega (otročjost). 🙂 Namreč ženska ponavadi mnogo lažje moškega “okrog vozi”, ko vara, kakor pa obratno, ženska prej zasluti, če je moški nezvest. Mogoče ti je bilo to prihranjeno, ker je vedela, da bi te takrat potrlo, če bi ti povedala resnico. Ampak po moje ji ni za zameriti, enako brez zamere tebi, kot ti to pišem, ker tvoje obnašanje, ki se prepleta s stalno konfliktnostjo tako rekoč z vsemi na forumu, govori svojo zgodbo zase, kdo in kaj si ti, a ne? 😉 Če se pri 25-tih obnašaš kot 15-letni fantič, ne vem…, potem verjetno nisi najboljša izbira za kakšne bolj resne ženske, ki od moškega zahtevajo tudi neko zrelost in resnost.
Kva je x6, zakaj si sploh odprl to temo ? Ves čas si se hvalil kako nimaš problemov navezovati stike z ženskim spolom, zdaj pa tu jokaš in se obremenjuješ kako drugim uspeva, ravno to kar si v preteklosti trdil zase. Spij raje še kak šnopček, pa zjokaj se. Vsi zaposleni v javni upravi, pa neki sp-ji, ki ste si nabrali toliko premoženja, da lahko zdaj po cele dneve pisarite po forumu. Potem bom pa takole rekel, ne zaslužite si vsega tega bogastva, če ne znate uživati v njem, investirajte ves ta denar v humanitarne namene, da bodo vsaj drugi imeli kaj od tega. Pa delate se neke žrtve, kot da ste edini, ki morate državi plačevati prispevke, tudi tisti jih morajo, ki delajo za minimalca. Pa teh je več, kot vas, v Sloveniji ni veliko premožnih ljudi. Delate se tu, kot da ste boga za jajca prijeli, kot da je vaše delo, ki ga opravljate več vredno od dela nekoga drugega, resnica je pa ravno obratna. Ravno tisti, ki so na samem vrhu so največji zabušanti, ki niti rit ne premaknejo s stola, tam v državnem zboru sedijo, govorijo kaj bi se moralo vse uredit v državi, sprememb pa nikjer. Pušite ku*ac vsi po vrsti.
Glej, tebe je punca varala in na koncu zapustila. Ti si pa jo potem še 2 leti na forumu objokoval v Ljubezenskih nasvetih. Ne vem, kdo je sedaj tu dejansko copatar, ker mene še nobena ženska ni za nos vlekla in natikala oslovskih ušes. :D[/quote]
tebe čisto vsaka ženska na forumu s katero si pišeš in ji odpisuješ VLEČE za nos oslovska ušesa pa imate itak vsi tam južno in vzhodno od Ptuja ;)[/quote]
Matkič, povej mi eno knjigo, film (ne one vojaške filme in streljačine :D), karkroli, kar zadeva poznavanje ženske psihologije? Ahjej, nisi rad bral, kaj češ… :)))) Lahko mene kaj vprašaš, te malo poučim o ženski duši? 😀
tebe čisto vsaka ženska na forumu s katero si pišeš in ji odpisuješ VLEČE za nos oslovska ušesa pa imate itak vsi tam južno in vzhodno od Ptuja ;)[/quote]
Matkič, povej mi eno knjigo, film (ne one vojaške filme in streljačine :D), karkroli, kar zadeva poznavanje ženske psihologije? Ahjej, nisi rad bral, kaj češ… :)))) Lahko mene kaj vprašaš, te malo poučim o ženski duši? :D[/quote]
Ja glej, Matjazko je izkušen. Medtem, ko smo ga ostali veselo namakali, je on prebiral knjige na temo ženske psihologije in študiral seks položaje preko porn filmčkov. Zdaj je pa prišel tako daleč, da se mu nobena ženska na svetu ne more več upreti. Tom Cruise izgubi žensko, Matjazko pač ne.
Matjažko, brez zamere, ampak spraševati teoretika je malo brezveze. Ravno si samega sebe razglasil za teoretika. O ženskah ful veš, ker si bral knjige o spoznavanju ženske psihologije? Vau. Jaz sem pa mislil, da se žensko psihologijo spoznava v praksi, skozi odraščanje, pa greš s to na zmenek, pa z ono, pa seksaš s to, pa z ono, pa probaš živet s to, pa z ono.
Ti pa vse, kar veš, veš iz knjig? S tem se celo bahaš?
Joj, matjažko, joj.
To je kot da bi o potapljanju spraševali nekoga, ki je o potapljanju ful bral. Jaz raje vprašam enega, ki se je potapljal na Hrvaškem, v Egiptu, v Dominikanski..
Matkič, povej mi eno knjigo, film (ne one vojaške filme in streljačine :D), karkroli, kar zadeva poznavanje ženske psihologije? Ahjej, nisi rad bral, kaj češ… :)))) Lahko mene kaj vprašaš, te malo poučim o ženski duši? :D[/quote]
Ja glej, Matjazko je izkušen. Medtem, ko smo ga ostali veselo namakali, je on prebiral knjige na temo ženske psihologije in študiral seks položaje preko porn filmčkov. Zdaj je pa prišel tako daleč, da se mu nobena ženska na svetu ne more več upreti. Tom Cruise izgubi žensko, Matjazko pač ne.[/quote]
točno tak Sadni mi seksamo matjazko pa naj bere 😉 bo obvladal duše v onostranstvu….
Tukaj se meni prvo zastavlja vprašanje, moški, ki se ukvarjajo s takšnimi suhoparnimi banalnostmi, so lahko zanimivi ženskam, da bi po forumih razčlenjeval o velikosti in teži kovčkov? 😀 Če bi bil ženska, bi verjetno od dolgočasja zaspal ob takšnem pustem moškem, ki se ukvarja s takšnimi obrobnimi stvarmi, verjetno tudi v postelji ni nič bolj domiseln in zanimiv, a? :)))[/quote]
Ampak zivljenje je tako. Se tako fancy to ali ono, se tak glamur, na konce pridemo do vsakodnevnih banalnosti. Nekdo jih dozivlja na letalu, druv v dnevni sobi, tretji v garazi. Ampak dozivljamo jih vsi.
Ko sem bil 20-letni student mi ni bil noben problem sobivanje s cimrom v studentski sobici. Kaj problem, sobivanje sem smatral kot prednost. Danes pa se ob taki pomisli zgrozim. Se to mi gre na zivce, ko se mi zanska “raskomoti” v kopalnici hotelske sobe. Ne samo okoli svojega umivalnika. Pa ceprav je na strani kjer je duplo prostora. Ne. Mora se neko napravo na strom priklopiti na moji strani. Kdo bi vedel za kaj gre. Najbrz kaj za obraz. Pa tistih malih brisack nastilja na sredini kopalnice in zmoci vse (wtf?), da ko bi koncno eno suho rabil, je ni. Ahh… to so vse miline partnerstva. Trivijalno, ce si vajen. Muka, ko se ti vec ne da kar tako prilagajati. Ja, vsakdanje trivijalnosti partnerstva so muka. Nima to veze s seksom. Je pa res, da z izkusnjami, itd lahko postanes zelo dober sex maher, le da se ti marsikdaj enostavno ne da potruditi. Pac, odvisno od zenske, situacije. Drugo pa je, da so neizkuseni tradicionalisti redko primerljivo dobri. Vedi, da se punce ne vracajo brez veze. Ko dobijo ekstazo, da se jim zrola, si zapomnejo glavnega igralca. Dodaj status, ipd in smo ze tu, zakaj nikakor, da se jih losam.
Forum je zaprt za komentiranje.