Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Meritev CO2 v LJ Meritev CO2 v LJ anonimni uporabnik 03.12.2004 ob 06:24 zadnji odgovor 06.12.2004 ob 13:49 Lep pozdrav! Tukaj na moški strani mi bo pa ziher znal kdo povedat . Zanima me kje v Ljubljani merijo vrednost CO2 v izpušnih plinih in kakšna je cena. Imam Forda. Meritev bi rada opravila še pred tehničnem. Hvala Prijavi anonimni uporabnik 06.12.2004 ob 13:49 zadnji odgovor 06.12.2004 ob 13:49 Meritev se lahko opravi na vsakem večjem (pooblaščenem) servisu. Tam ti bodo opravili tudi potrebne nastavitve… Cene pa ne vem, žal, (vozim dizla). Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.