menstruacija na 12 dni, ali je to normalno
Seveda je možna nosečnost, prva stvar ko boš prišla k ginekologu, boš naredila test.
Jest sem jedla kont.tablete, približno eno leto, pol sem pa kr 2 mesece ful krvavela, nisem niti na faks hodila, ginekologinja mi je zamenjala 2 tablete, pa nič, nato sem šla na urgenco, kjer so posumili na raka na materničnem vratu, po 14 dneh so pa prišli izvidi, da mojih hormoni ne sprejemajo kontracepcijskih tablet in jih pač ne smem več jemati.
K doktarju, takoj…LP
Forum je zaprt za komentiranje.