Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek menstruacija na 12 dni, ali je to normalno

menstruacija na 12 dni, ali je to normalno

Mene zanima, če ima katera podobno izkušnjo,, do sedaj sem imela zelo redno menstruacijo na 25 dni, sedaj pa je od zadnje minilo samo 12 dni pa jo imam zopet, ali ima katera kakšne podobne izkušnje, kaj bi lahko bil vzrok, ali je možna nosečnost, kljub menstruaciji?

Ni normalno.

takoj h ginekologu, lahko imaš cisto ali kaj drugega

Seveda je možna nosečnost, prva stvar ko boš prišla k ginekologu, boš naredila test.

Jest sem jedla kont.tablete, približno eno leto, pol sem pa kr 2 mesece ful krvavela, nisem niti na faks hodila, ginekologinja mi je zamenjala 2 tablete, pa nič, nato sem šla na urgenco, kjer so posumili na raka na materničnem vratu, po 14 dneh so pa prišli izvidi, da mojih hormoni ne sprejemajo kontracepcijskih tablet in jih pač ne smem več jemati.

K doktarju, takoj…LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close