Med seksom s fantom si predstavljam drugega fanta
Vecer, imam tezavo med seksom s svojim fantom si vedno v glavi predstavljam da seksams fantom ki sva se enkrat samo poljubila z jezikom (to je fant s katerim sem sedanjega prevarala 1x) kaj mi je zakaj se mi to dogaja kdo ve? Da vedno razmisljam da z njim seksam v realnosti pa s svojim..a se kdo isto dela???
Glej pupa! Veliko nas je, ki sanjarimo o tujih partnerjih, tujih hišah, avtih, službah,… S tem ni nič narobe.
Seveda nas podžiga “stanje”, da tega ne moremo imeti. Zato so take sanje privlačne. Kapitalizem to samo še na polno podpira z raznimi TikToki, Instagram profili, izložbami v trgovinah ipd.
Realnost pa je potem taka, tudi če prideš do tega novega želenega partnerja, hiše, avta, da zraven dobiš cel kup novih problemov, ki se jih ne zavedaš, ko fantaziraš.
Pri sebi moraš razčistiti kaj želiš od ljubezni. Zaljubljenost (to ni isto kot ljubezen), hormončki in strasti bodo slej ko prej minile. Tudi če zamenjaš fanta. Ti dam primer: mogoče bo sex z drugim fantom boljši, a ne bo znal delati z denarjem ali vzgajati otroka. Ti bo tak fant po nekaj letih še sexy?
Samo uživaj v fantazijah. 😉 Te poganjajo svet poleg nafte, drog in vojn.
PuncaxXx, 25.02.2024 ob 22:03
Vecer, imam tezavo med seksom s svojim fantom si vedno v glavi predstavljam da seksams fantom ki sva se enkrat samo poljubila z jezikom (to je fant s katerim sem sedanjega prevarala 1x) kaj mi je zakaj se mi to dogaja kdo ve? Da vedno razmisljam da z njim seksam v realnosti pa s svojim..a se kdo isto dela???
Ah nic ni narobe s tem,jaz naprimer med sexom ko hocem da dalj traja kdaj pomislim na traktor
Še moj odgovor avtorici.
Ne skrbi. Vsak normalen/a si med seksom v glavi vrti filmčke, ki ga vzburjajo. Lahko si misliš kar koli si želiš, da si le do tistega s katerim seksaš ljubeč in upoštevaš tudi njegove, njene želje. In kaj si vrtiš v glavi nikakor ne povej, še najmanj partnerju.
Še to, ko en zgoraj omenja traktor. Izkušen moški se med seksom trdim kurcem počasi pripelje skoraj do orgazma. Da pa ne konča takoj, se tik pred orgazmom za sekundo ustavi in pomisli na kaj podobnega kot traktor. Potem spet nadaljuje in pred novim orgazmom spet pomisli na traktor. Tako se lahko vozi gor in dol tudi pol ure, ni lepšega. In konča, ko partnerici to ustreza.
To je povsem normalno. Vedno kadar se seksa, se misli na tisto osebo s katero še nisi, a si to želiš. To je ta X+1. Čim več tega, ker se obdobje mene hitro približuje. Ko bo koktejl hormonov popustil po naravni poti ali pa če se ti bo sfižila ščitnica, bo tega imaginarno nikoli doseženega užitkarjenja še prehitro konec. Zato le uživaj in to vedno z drugim avatarjem.
Kolesar894, 30.11.2024 ob 18:59
To je povsem normalno. Vedno kadar se seksa, se misli na tisto osebo s katero še nisi, a si to želiš. To je ta X+1. Čim več tega, ker se obdobje mene hitro približuje. Ko bo koktejl hormonov popustil po naravni poti ali pa če se ti bo sfižila ščitnica, bo tega imaginarno nikoli doseženega užitkarjenja še prehitro konec. Zato le uživaj in to vedno z drugim avatarjem.
“To je povsem normalno. Vedno kadar se seksa, se misli na tisto osebo s katero še nisi, a si to želiš. To je ta X+1.”
Kakšen x+1, od kdaj je pa to normalno? In ne, ne seksa se vedno tako, da zamižiš in na drugo misliš, ne ga biksat, dvomim, da to počne veliko moških, me pa zanima, kako pogosto je pri ženskah.
m & m bonbon, 26.02.2024 ob 06:33
Glej pupa! Veliko nas je, ki sanjarimo o tujih partnerjih, tujih hišah, avtih, službah,… S tem ni nič narobe.
Seveda nas podžiga “stanje”, da tega ne moremo imeti. Zato so take sanje privlačne. Kapitalizem to samo še na polno podpira z raznimi TikToki, Instagram profili, izložbami v trgovinah ipd.
Realnost pa je potem taka, tudi če prideš do tega novega želenega partnerja, hiše, avta, da zraven dobiš cel kup novih problemov, ki se jih ne zavedaš, ko fantaziraš.
Pri sebi moraš razčistiti kaj želiš od ljubezni. Zaljubljenost (to ni isto kot ljubezen), hormončki in strasti bodo slej ko prej minile. Tudi če zamenjaš fanta. Ti dam primer: mogoče bo sex z drugim fantom boljši, a ne bo znal delati z denarjem ali vzgajati otroka. Ti bo tak fant po nekaj letih še sexy?
Samo uživaj v fantazijah. 😉 Te poganjajo svet poleg nafte, drog in vojn.
Jeb☆mti dobr napisan. Podpiṣ̌em.
PuncaxXx
ni problem v domišljiji. pri tebi niti ni problem v varanju, ker nisi poročena. predvidevm ,da si pod 20 stara. pri tebi je problem, kar je pri pri 100% ostalih samic isti problem. da si vzgojena od mamice in ti je mamica vgravila toxični feminizem v luliko in možgane. in nisi sposobna spoznat realne vrednosti. ker ati, če bi ga imela doma, bi ti jasno povedal, kdo si, kaj si, zakaj si. ja normano da bi ati ti ati še posebej zel ostroj in ljubeč, seveda, bi ti prvo velikokrat povedal, da si superlepa, pa na nezni način, da verjetno shujšaj, te teral v šport, v zdravo hrano. pa fse nekako zavijal v celofan. dokler bi videl da se nekako nek idogaja na bolje s teboj. ker ve, da debela ženska, punca, niman obene nmožnsti nikjer. ker je realen. in ti direkt povedal. glej punca, debela si, shujšat bo treba,. in ti bi. ker bi imela rada atija in bi mu vrjela. tako pasi od mamice leve fašsitke sprana v feminizem. in se ceniš zelo previsoko. ti verjetno 4ka. oni keri si je baje 1x spraznil jajca v tebi jeverjetno 6ka. tebi nedosegljivo. ti nisi dovolj lepa za njega. si pa dovolj lepa za tvojega fanta. in nimaš morale. to je tvoj problem. da nimaš morale. da nimaš vrednot. ti če bi imela atijadoma od malega, tega nebi počela. ker bi vedela, kakšnega fanta si moraš najdit. takega kot je ati. vedela bi, kaj iskat in kje. ker bi želela takega kot je ati. ti pa imaš nekega fanta, verjetno bolj normalnega, in se fukariš okoli. in ko bo zvedel te bo pustil. in pol boš šla h onemu ki je lepši kot ti, bolh uspešen in boš spet govorila vara me, te bo rajaclo da ima lahko ima druge. ker si umsko bolana. ti rabiš terpaijo mošpkega terpavta. dokler si še 20 recimo. če si psloh tako mlada.
# Anonimno 3469
No ti ki vse veš.
Sem sam kot ločenec spravil gor hčerko. Bil skrben ljubeč, vzgled v šolanju, sva hodila na ljubljanske teke. Skratka tak oče kot ga ti opisuješ, da oče mora biti. Omogočil sem ji res elitno šolanje (tehnična inteligenca). Vse je z odliko opravila, dokler je bila pod mojim okriljem. Je lepe športne postave. Sedaj ima super službo, je polna denarja.
Čim ni bila več pod mojim okriljem, se je od nekod pojavila njena ostarela mama, ki je ljubimci več nočejo in se lepi na svojo hčerko. In hčerka je čist ven padla in sem sedaj jaz prasec, ker je ona gor rasla brez mame.
Kam je šel ves moj trud? Kam je šla vsa pozitivna moška vzgoja do svoje hčerke? Ali je res, da so 100% vse ženske kurbe (če se grdo izrazim), ne glede kako se z njimi trudiš?
No, da te slišim.
Tudi jaz v temi fizično porivam svojo celulitično ženo, v mislih pa gledam sosedovo najstnico, ki v oprijetih yoga hlačah skaklja pred hišo.
In čisto nič si ne morem pomagati, takšna je pač usoda. Žena je dobra po duši, seksi pa mi že dolgo ni več. Za sosedovo najstnico pa itak ni realno, da jo bom kadarkoli v reali lahko porival. Jasno, da niti nič ne poskušam v tej smeri.
Zato tudi tebe razumem, da se držiš fanta, ki je verjetno dober in je primeren, da si z njim ustvariš družino. Med seksom pa boš verjetno še kdaj dobila pred očmi še kakšnega drugega (sicer neprimernega) tipa.
Takšno je pač življenje, da moramo spolno poželenje pogosto zatreti. Niti ti ne boš pustila dobrega fanta za neko (seksi) barabo, niti jaz ne bom pustil dobre, a že dolgo neseksi žene. Pa kaj naj bi šel na Tajsko po kakšno seksi 18-letnico?
Forum je zaprt za komentiranje.