Med.over.net vas potrebuje!
Mogoče bi pa bila najbolj klikan “oglas”. 🙂
[/quote]
Aja, ti imaš v mislih, da bi prilepila še svojo fotko:)).[/quote]
gnida blesava vredna kokodakanja — od kod ti misel, kaj ima kdo v mislih?? Je to tvoja misel, ki jo kot pankrta podturiš potencialnemu, plačniku alimentov, ker si mu nekoč pokazala joške???
Obiskanost in število klikov na oglase, je bistven podatek na podlagi katerega se oglaševalci odločijo izbrati komu bodo plačali, da se njihov oglas pojavi na straneh.[/quote]Ma ja saj to vem, ne vem pa čemu ima smisel, ko se nagužva xy vsiljivih reklam na eno stran in potem se spet izgubi “moj” oglas v množici vseh mogočih žmigajočih zadev, ki posiljujejo s svojo vsiljivostjo ljudi, ki jih niti pod razno ne zanima ta kramarski sejem… :/
Potem ljudje namestijo programsko opremo, da ne gledajo vsega tega kiča, nakar skrbnik strani prosi za klike z novim okvirčkom….. ja kaj si bil pa tako “pohlepen”, da si vse to nakranclal na svojo stran?……. :/
Forum je zaprt za komentiranje.