Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Matematika

Matematika

Zdravo, pozabila sem kako se “peš” računa procente od določene vsote; npr. koliko je 30% od 234? Prosim, če je kdo tako prijazen in napiše tule formulo…. Hvala 🙂

0.30 x 234 =

1% = 1/100 = 0.01
30% = 30×1% = 0.30

vrni ves denar, ki je bil vložen v tvoje šolanje … 100% (z malicami, izleti, aktivnostmi … vred)

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Saj zdaj že (spet) zna. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Saj zdaj že (spet) zna. :)[/quote]
po zaslugi MON_a … ne pa šolstva, kjer je bila pozimi na toplem in kazala 200% jošk, 200% krajcev in 0% pi.č.ke

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Saj zdaj že (spet) zna. :)[/quote]
po zaslugi MON_a … ne pa šolstva, kjer je bila pozimi na toplem in kazala 200% jošk, 200% krajcev in 0% pi.č.ke[/quote]
oji star

Kolko energije, denarja in bog ve česa še, je vrženo stran zaradi tvoje NEvzgoje, o kateri priča tvoje pisanje na MONu. Imaš ti namen ta račun poravnat?


po zaslugi MON_a … ne pa šolstva, kjer je bila pozimi na toplem in kazala 200% jošk, 200% krajcev in 0% pi.č.ke[/quote]
oji star

Kolko energije, denarja in bog ve česa še, je vrženo stran zaradi tvoje NEvzgoje, o kateri priča tvoje pisanje na MONu. Imaš ti namen ta račun poravnat?[/quote]

gnida z drizom posrana …. sem že zdavnaj poravnal za sebe in svoje pokolenje. In to kot neto izvoznik znanja.
še meni dosti ostaja od tega.
aja … so me pa partijci iz Partije vrgli, pa noter nisem bil ☺
Ko boš doumel, da je vsaj 172 EU monarhij ne pa zdrizastih komuno-socializma … boš tudi doumel mojo “nevzgojo”
brencelj pač ne ve, ga je odveč pri riti rasnega, plemenskega konja in ga zato paž ubije

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


oji star

Kolko energije, denarja in bog ve česa še, je vrženo stran zaradi tvoje NEvzgoje, o kateri priča tvoje pisanje na MONu. Imaš ti namen ta račun poravnat?[/quote]

gnida z drizom posrana …. sem že zdavnaj poravnal za sebe in svoje pokolenje. In to kot neto izvoznik znanja.
še meni dosti ostaja od tega.
aja … so me pa partijci iz Partije vrgli, pa noter nisem bil ☺
Ko boš doumel, da je vsaj 172 EU monarhij ne pa zdrizastih komuno-socializma … boš tudi doumel mojo “nevzgojo”
brencelj pač ne ve, ga je odveč pri riti rasnega, plemenskega konja in ga zato paž ubije[/quote]

NM-3w, s tem, ko take pišeš, znova in znova govoriš o tem, kakšen revež nesrečni si; nezadovoljen sam s sabo in jezen na cel svet.

gnida z drizom posrana …. sem že zdavnaj poravnal za sebe in svoje pokolenje. In to kot neto izvoznik znanja.
še meni dosti ostaja od tega.
aja … so me pa partijci iz Partije vrgli, pa noter nisem bil ☺
Ko boš doumel, da je vsaj 172 EU monarhij ne pa zdrizastih komuno-socializma … boš tudi doumel mojo “nevzgojo”
brencelj pač ne ve, ga je odveč pri riti rasnega, plemenskega konja in ga zato paž ubije[/quote]

NM-3w, s tem, ko take pišeš, znova in znova govoriš o tem, kakšen revež nesrečni si; nezadovoljen sam s sabo in jezen na cel svet.[/quote]
po vonju katere črke ali celo presledka pa to uspeš ugotoviti ☺
čizs … takšni/e še iz tega, če kdo natipka koliko je ura delate neke projekcije duševnih stanj ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

NM-3w, s tem, ko take pišeš, znova in znova govoriš o tem, kakšen revež nesrečni si; nezadovoljen sam s sabo in jezen na cel svet.[/quote]
po vonju katere črke ali celo presledka pa to uspeš ugotoviti ☺
čizs … takšni/e še iz tega, če kdo natipka koliko je ura delate neke projekcije duševnih stanj ☺[/quote]Ej stari, če bi bil denar, ki je bil porabljen za tvojo izobrazbo smotrno porabljen bi lahko napisal postopek kako se izračuna procente. Pa sumim, da celo znaš to napisat 😉
Pri tebi je kronično zmanjkalo denarja za vzgojo, so vsega porabili za izobrazbo, tako da nam sedaj vse skup nič ne nuca k si nimamo zaradi ne vzgoje enkrat kaj pomagat s tabo…..žal. :/

Zdej pa itak nisi več rentabilen za kakršnakoli vlaganja…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


po vonju katere črke ali celo presledka pa to uspeš ugotoviti ☺
čizs … takšni/e še iz tega, če kdo natipka koliko je ura delate neke projekcije duševnih stanj ☺[/quote]Ej stari, če bi bil denar, ki je bil porabljen za tvojo izobrazbo smotrno porabljen bi lahko napisal postopek kako se izračuna procente. Pa sumim, da celo znaš to napisat 😉
Pri tebi je kronično zmanjkalo denarja za vzgojo, so vsega porabili za izobrazbo, tako da nam sedaj vse skup nič ne nuca k si nimamo zaradi ne vzgoje enkrat kaj pomagat s tabo…..žal. :/

Zdej pa itak nisi več rentabilen za kakršnakoli vlaganja…..[/quote]
če bii se pa ti vsaj 33% časa in tipkanja, ki ga namenjaš meni namenil/zanimal za frače, bi pa 100% kakšno f.u.kal

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ej stari, če bi bil denar, ki je bil porabljen za tvojo izobrazbo smotrno porabljen bi lahko napisal postopek kako se izračuna procente. Pa sumim, da celo znaš to napisat 😉
Pri tebi je kronično zmanjkalo denarja za vzgojo, so vsega porabili za izobrazbo, tako da nam sedaj vse skup nič ne nuca k si nimamo zaradi ne vzgoje enkrat kaj pomagat s tabo…..žal. :/

Zdej pa itak nisi več rentabilen za kakršnakoli vlaganja…..[/quote]
če bii se pa ti vsaj 33% časa in tipkanja, ki ga namenjaš meni namenil/zanimal za frače, bi pa 100% kakšno f.u.kal[/quote]….. glede na to koliko ti tu tipkaš ti je ziher že odpadel….. ccccc

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


če bii se pa ti vsaj 33% časa in tipkanja, ki ga namenjaš meni namenil/zanimal za frače, bi pa 100% kakšno f.u.kal[/quote]….. glede na to koliko ti tu tipkaš ti je ziher že odpadel….. ccccc[/quote]

s tvojo logiko -> pa tebi, v tebe na notri stopi

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close