Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek masažo za nagrado

masažo za nagrado

Ne jemlji si preveč k srcu, ker nisi edini. Veliko Slovencev bi rajši uporabljalo Gregorjev predplačniški paket

namesto naročnine, če jih ne bi pestila denarna stiska.

Antilopa
ko bom bil velik, bom bil Gregec,
me bodo punce masirale,
pa mlade antilope bom lovil!
.
.
.

Jah, škoda da več nisem tako zelo mlada antilopa. :))

Saj a kje pise da si bila ti misljena? A to zelis da bi bila med njimi?
.
.
.

Ne, mali, tale antilopca je free spirit. :))

Ko pride pravi levcek bo pa hitro no-free .
.
.
.

draga moja antilopca in intruderček,ne se kregat,vse se da zmenit,skupaj moramo drzat.
vse se da samo če se hoče!

lep pozdrav Grega

grega
tale tvoja “draga moja antilopca” deluje kot da si ti njen, a ves da ti kar zavidam
.
.
.

živ,
intruderček,moram reči da temu ni tako,samo tako sem napisal-je ne poznam(žal) tako da imaš kar se mene tiče prosto pot.

lepo vas pozdravljam in vam želim lepo soboto!
grega

tudi jaz jo (zal) ne poznam, nik mal dela skomine
sicer pa pravijo – ce ni fousije je za vse dosti 🙂
.
.
.

ja to maš pa prav,vse se da zment saj smo ljudje,lepo se imej intruderček

lp

Vidva se kar menita, katero žensko bosta delila, mene sigurno ne bosta. :))

A je ze polna luna?
.
.
.

Nastopila je ob nekaj čez 5.30 uro zjutraj in je v znamenju leva.

Se opazi 🙂
.
.
.

inteuderček mislim da neka povezava med teboj in antilopo je,na nek čuden način se izgleda privlačita,čeprav se navidezno pregovarjata

lep dan še naprej

A ves kako pravijo ?
Iz tvojih ust v bozja usesa !!!
Sicer pa nikoli ne ves kdo je za nikom, ki vsaj deluje zanimivo.
Lahko je cudovita deklica , lahko pa tak zmaj, da bi se hudi Matjaz-ko bezal 🙂
Nikoli se ne, vcasih je celo boljse verjeti kot probati.
Kaj ce punce s takim, ki ves cas sam lula.
.
.

Taka povezava je tudi med Matjažkom in katenjko. Navidezno se pregovarjata, čeprav se privlačita. :))

Ojoj, drugi celo bolje veste od mene, kdo in kaj me privlači, že v naprej napovedujete (ne)zvestobo, za kaj sem primeren in za kaj ne itd. 😀
Kakšna čast, znašel sem se med samimi “psihologinjami” in vedeževalkami, ki me poznajo bolj kot sam sebe. :))

Vaše vedeževalske in izvenčutne sposobnosti se ne bodo izboljšale dotedaj, dokler ne boste imele boljših anten, ki vam jih velikodušno lahko ponudi le moški! :))))

Antilopa, si vzela Intruderčku snežnega leoparda, sedaj se pa cmiži in v hlačke lula? :)) Našeškaj ga malo, potem pa potolaži! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjaz-ko dobro poglej sliko, ne lulam v hlacke
kar pa ti pocnes je pa kakanje po zenskah in po mladih
a te res nobena ne mara da si tak
.
.

Matjaz-ko kje si pobral sneznega leoparda, moj prijatelj je TIGER !!!
ojojojoj starci pojma nimate 🙁

Raje zgrabi kakšno tigrico! 😀 Antilopa ni tigrica, ampak kopitar! :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ko bo prisel cas, bom ze kaj zgrabil , ne se bat 🙂

radi se imejmo in se družimo

lp grega

zdaj se je pa mal ustavilo,mogoče nimate časa(punce in ženske),torej kar korajžno saj vam kakšen evro prav pride a ne?

lepo vas pozdravlja Grega

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close