Marko tekmuje za mesto moderatorja 2
Sadni, Markovo pisanje res, da večinoma ni po mojem okusu, ker sama nisem nek MON-frik, niti teoretik, ampak, če ga pa primerjam s tabo… kaj naj rečem oba sta res kar naprej tu gor. Ampak Marko ni žaljiv, ni nesramen, je olikan, ni nestrpen, ne deluje agresivno. Ti pa si totalno nasprotje temu. Da pa greš odpret kar dve temi je pa res čisto mimo. Ne vem ali si bil ti tisti, ki je odprl temo o spolni usmerjenosti ali ne, ker tista je bila pa totalni poden od avtorja.
Forum je zaprt za komentiranje.