Splash › Forum › Starševski čvek › mali koraki … mali koraki … rad bi… 11.10.2013 ob 16:49 zadnji odgovor 11.10.2013 ob 16:49 ZA VELIK CILJ….kapo dol tem organizatorjem !!! Jaz bi tud želel pomagat, a ker ne zaupam tem tel nakazilom denarja, bi rajši v živo pomagal revnim otrokom, pozna kdo kakšno družino, ki je res potrebna pomoči? Sem iz MB. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.