Majica
Ali sploh obstaja v lj kaksen shop, kjer bi imeli lepe modne majcke z dolgimi rokavi za tista dekleta, ki smo visje postave (beri: okoli 190cm) in imamo temu primerno dolge roke???
Sem ze cist obupana, ker razen letnih in majic s 3/4 rokavi ne morem nosit nic. No, preostanejo mi le se moske majice, a taksna na proslavo pac ne morem iti. Pa mogoce se za cevlje- bi jih tudi rabila, a imam st. 44!!
Ima katerakoli podobne izkusnje in kaksnen predlog??
LP
Forum je zaprt za komentiranje.