Splash › Forum › Starševski čvek › Maja Berce-ans. Avsenik Maja Berce-ans. Avsenik Škodas 14.02.2018 ob 14:37 zadnji odgovor 14.02.2018 ob 17:14 A kdo ve, bo pela pri kakšni drugi skupini, ker za mene ima res dober glas. Baje pa odpira svoj salon v Loki. Prijavi škoda res 14.02.2018 ob 15:48 zadnji odgovor 14.02.2018 ob 17:14 Potovanja so naporna.Mogoče pa je čas za družino… Prijavi hhm 14.02.2018 ob 17:14 zadnji odgovor 14.02.2018 ob 17:14 škoda za Avsenika, izgubili bodo odlično pevko. je pa njena odločitev pametna, pri tridesetih letih je zadnji čas, da še ujame vlak za lastno družino… Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.