Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Maja Berce-ans. Avsenik

Maja Berce-ans. Avsenik

A kdo ve, bo pela pri kakšni drugi skupini, ker za mene ima res dober glas. Baje pa odpira svoj salon v Loki.

Potovanja so naporna.Mogoče pa je čas za družino…

škoda za Avsenika, izgubili bodo odlično pevko.
je pa njena odločitev pametna, pri tridesetih letih je zadnji čas, da še ujame vlak za lastno družino…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close