Mački že teden dni občasno teče kri iz levega ušesa
Gre se sicer za potepuško mačko, ki občasno pri nas tudi kaj prigrizne in spi v hiši v teh hladnih mesecih. Na nek način je že postala domača. Me pa nekaj zelo skrbi. Že kakšen teden ji občasno teče kri iz levega ušesa. Tudi obilno (videne kaplje krvi na tleh). Sprva smo mislili, da se je stepla s kakšnim mačkom, ampak to bi se moralo že zaceliti, mar ne? Poleg tega uho smrdi. Upam, da ni kakšna okužba. Bi bil pregled pri veterinarju smiseln ali naj še malo počakamo? Kaj bi lahko bilo narobe?
Forum je zaprt za komentiranje.