Pozdravljeni!
Prosim za vašo pomoč. Z možem sva po 15 letih zakona prišla do točke, ko več ne gre naprej. Imava mladoletna otroka. Zanima me, kakšni so stroški ločitve oz. kam se naj obrnem.
Hvala za odgovore.
7.600,00 sit je taksa za tožbo in toliko tudi za sodbo. Če ti on kaj komplicira, se pač obrni na odvetnika, čeprav mislim, da ni potrebno. Lahko se vse zmenita in to tud napišeta.
Čimveč se probajta dogovorit sama oz. brez odvetnikov in sodišča, ker to samo razvleče postopek, pride do grdega pranja prerila, pa še stroški se veselo kopičijo (tožbe, pritožbe, izvedenci…)…