LJUBUSUMNOST!
Leyla, če ti veš da on seksa naokrog z drugimi, potem nimaš problema ti z ljubosumnostjo (a nisi tako začela tukaj na forumu?), ampak tvoj frajer oz. v vajinem odnosu nekaj močno škripa. Tak da, to sploh ne sodi v to debato.
Verjamem,da je težko se zbrat in ne bit ljubosumen.Meni nikakor ne uspe verjetno,ker imam bujno domišljijo in si predstavljam v glavi vse. Kadar gre on ven pa čeprav samo s kolegi mi že ni prav,ker sem ljubosumna že samo ob misli,da bi s kakšno se pogovarjal……..mislim,da se ženske premalo cenimo in spoštujemo zato je tako….
pozdravček in skušaj tako kot jaz vsak dan sproti si govorit ,da ne smem bit ljubosumna
Že to da na telefonu skriva sporočila od žensk je dovolj. Ni iskren!
In zakaj bi se bilo treba pretvarjat, da to ni nič da neki prikriva, ni nič narobe???
Jaz sem se samo enkrat pretvarjala in mu verjela kakšne “prijateljice” ima, škoda da nisem pobasala tisti trenutek, ne pa da sem čakala do zadnjega in bila z njim ko me je na koncu prevaral.
Zato pa, če ste ljubosumne, morate dobro vedet zakaj je tako.
Forum je zaprt za komentiranje.