Ljubljana – srečanje
a tako se ti spravljaš na njo ☺ … organizacija srečanja med “neznanci” v živo pač ni razpis obiska npr. Hiše cvetja, koncerta rdečezveznikov u Stožicama … je pač nekaj specifičnega … še jaz bi se pofočkal — če mi srečanje nebi odvzelo distance, da lahko tipkam kar se mi zdi, ker v neke babje kravje učke pač ne morem prdnit in tipu, ki za šankom časti viski ne zmorem reči, da je bogi, ker ga je zapustil partner ☺
a tako se ti spravljaš na njo ☺ … organizacija srečanja med “neznanci” v živo pač ni razpis obiska npr. Hiše cvetja, koncerta rdečezveznikov u Stožicama … je pač nekaj specifičnega … še jaz bi se pofočkal — če mi srečanje nebi odvzelo distance, da lahko tipkam kar se mi zdi, ker v neke babje kravje učke pač ne morem prdnit in tipu, ki za šankom časti viski ne zmorem reči, da je bogi, ker ga je zapustil partner ☺[/quote]
Napisal sem samo datum, uro in kraj. Zelo osnovne podatke za organizacijo česarkoli. Če do tega ne morejo prit v tolikih brezglavih postih… Pa napisal sem, da mene ne bo. In so me pobrisali. Ugotovitev, da ima forum celo aktivnega moderatorja, me vsekakor radosti. No, kot anonimni res ne pridem, morda pa pride moj registrirani alter ego. Takšen pusi, da bi se bal komu prdnit v faco v živo, pa res nisem!
a tako se ti spravljaš na njo ☺ … organizacija srečanja med “neznanci” v živo pač ni razpis obiska npr. Hiše cvetja, koncerta rdečezveznikov u Stožicama … je pač nekaj specifičnega … še jaz bi se pofočkal — če mi srečanje nebi odvzelo distance, da lahko tipkam kar se mi zdi, ker v neke babje kravje učke pač ne morem prdnit in tipu, ki za šankom časti viski ne zmorem reči, da je bogi, ker ga je zapustil partner ☺[/quote]
Napisal sem samo datum, uro in kraj. Zelo osnovne podatke za organizacijo česarkoli. Če do tega ne morejo prit v tolikih brezglavih postih… Pa napisal sem, da mene ne bo. In so me pobrisali. Ugotovitev, da ima forum celo aktivnega moderatorja, me vsekakor radosti. No, kot anonimni res ne pridem, morda pa pride moj registrirani alter ego. Takšen pusi, da bi se bal komu prdnit v faco v živo, pa res nisem![/quote]ti si samo tak “pusi”, da objaviš datum, uro in kraj kamor te takrat ne bo? :)))
Sploh pa ne vem zakaj se neregistrirani oglašate, ko nekako tema ni namenjena vam? Škodoželjnost? :/
Napisal sem samo datum, uro in kraj. Zelo osnovne podatke za organizacijo česarkoli. Če do tega ne morejo prit v tolikih brezglavih postih… Pa napisal sem, da mene ne bo. In so me pobrisali. Ugotovitev, da ima forum celo aktivnega moderatorja, me vsekakor radosti. No, kot anonimni res ne pridem, morda pa pride moj registrirani alter ego. Takšen pusi, da bi se bal komu prdnit v faco v živo, pa res nisem![/quote]ti si samo tak “pusi”, da objaviš datum, uro in kraj kamor te takrat ne bo? :)))
Sploh pa ne vem zakaj se neregistrirani oglašate, ko nekako tema ni namenjena vam? Škodoželjnost? :/[/quote]
Zakaj pa tako snobovsko:-) A neregistrirani pa ne smejo priti na zastonj kuhančka, ki ga nekateri širokogrudno ponujajo? 🙂
Sicer pa je tudi meni že jasno, da iz tega srečanja ne bo nič …
ti si samo tak “pusi”, da objaviš datum, uro in kraj kamor te takrat ne bo? :)))
Sploh pa ne vem zakaj se neregistrirani oglašate, ko nekako tema ni namenjena vam? Škodoželjnost? :/[/quote]
Zakaj pa tako snobovsko:-) A neregistrirani pa ne smejo priti na zastonj kuhančka, ki ga nekateri širokogrudno ponujajo? 🙂
Sicer pa je tudi meni že jasno, da iz tega srečanja ne bo nič …[/quote]Kako ne bo nič? Saj si se javila, da v soboto ti častiš dve runde, ko je petek že zaseden… :)))
Ma ni snobovsko samo na k…. mi gredo taki padalci, ki kr nekaj šinfajo in se norčujejo samo, da bi izničili tisto za kar se nekdo tudi. Saj če ti ni da bi prišel, ni treba, kodo koga sili? Ni pa se treba norčevat iz tistih z dobro voljo, ki želijo prit.
Zakaj pa tako snobovsko:-) A neregistrirani pa ne smejo priti na zastonj kuhančka, ki ga nekateri širokogrudno ponujajo? 🙂
Sicer pa je tudi meni že jasno, da iz tega srečanja ne bo nič …[/quote]Kako ne bo nič? Saj si se javila, da v soboto ti častiš dve runde, ko je petek že zaseden… :)))
Ma ni snobovsko samo na k…. mi gredo taki padalci, ki kr nekaj šinfajo in se norčujejo samo, da bi izničili tisto za kar se nekdo tudi. Saj če ti ni da bi prišel, ni treba, kodo koga sili? Ni pa se treba norčevat iz tistih z dobro voljo, ki želijo prit.[/quote]
ok, se strinjam. Ampak saj je en še sam priznal, da ni neki xxx, ampak le skrit pod incognito nickom :-).
Da sem se javila? 🙂 🙂 🙂
Zakaj pa tako snobovsko:-) A neregistrirani pa ne smejo priti na zastonj kuhančka, ki ga nekateri širokogrudno ponujajo? 🙂
Sicer pa je tudi meni že jasno, da iz tega srečanja ne bo nič …[/quote]Kako ne bo nič? Saj si se javila, da v soboto ti častiš dve runde, ko je petek že zaseden… :)))
Ma ni snobovsko samo na k…. mi gredo taki padalci, ki kr nekaj šinfajo in se norčujejo samo, da bi izničili tisto za kar se nekdo tudi. Saj če ti ni da bi prišel, ni treba, kodo koga sili? Ni pa se treba norčevat iz tistih z dobro voljo, ki želijo prit.[/quote]
Točno tako, naj bodo tam na SČ in naj se tam norčujejo ..
V petek jaz častim v soboto pa Pika. konec besedičenja 🙂
Kako da se nisi? EnTip je rekel, da časti v petek, si si pripomnila, da ti v petek ne moreš, torej ti bomo dali priložnost v soboto, da se izkažeš…. :)))) Lahko prineseš še tisto torto sabo s katero si se oni dan hvalila…. 😀
Zakaj bi se pa tisti skrival pod xxx? S kakšnim namenom? :/
Kako da se nisi? EnTip je rekel, da časti v petek, si si pripomnila, da ti v petek ne moreš, torej ti bomo dali priložnost v soboto, da se izkažeš…. :)))) Lahko prineseš še tisto torto sabo s katero si se oni dan hvalila…. 😀
Zakaj bi se pa tisti skrival pod xxx? S kakšnim namenom? :/[/quote]
Nikjer in nikoli nisem rekla, da kaj častim 🙂
Zakaj bi se tisti skrival? Ne vem … ampak napisal je tole:
Napisal sem samo datum, uro in kraj. Zelo osnovne podatke za organizacijo česarkoli. Če do tega ne morejo prit v tolikih brezglavih postih… Pa napisal sem, da mene ne bo. In so me pobrisali. Ugotovitev, da ima forum celo aktivnega moderatorja, me vsekakor radosti. No, kot anonimni res ne pridem, morda pa pride moj registrirani alter ego. Takšen pusi, da bi se bal komu prdnit v faco v živo, pa res nisem!
Kako ne bo nič? Saj si se javila, da v soboto ti častiš dve runde, ko je petek že zaseden… :)))
Ma ni snobovsko samo na k…. mi gredo taki padalci, ki kr nekaj šinfajo in se norčujejo samo, da bi izničili tisto za kar se nekdo tudi. Saj če ti ni da bi prišel, ni treba, kodo koga sili? Ni pa se treba norčevat iz tistih z dobro voljo, ki želijo prit.[/quote]
Točno tako, naj bodo tam na SČ in naj se tam norčujejo ..
V petek jaz častim v soboto pa Pika. konec besedičenja :)[/quote]
Ne častim nič!!! 🙂 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.