Ljubljana – srečanje
evo, tole so dialogi iz telenovele. Zdaj čakam, da utihnete, da lahko začnem spet jaz pisat o vzdušju in muziki na sebatovem žuru ali pa da začnete z “akcijo” kot se spodobi, da lahko opisujem dotike, vzdihljaje, ječanja …Skratka, utihnite (kakorkoli že), pa bo :))
Napisal sem samo datum, uro in kraj. Zelo osnovne podatke za organizacijo česarkoli. Če do tega ne morejo prit v tolikih brezglavih postih… Pa napisal sem, da mene ne bo. In so me pobrisali. Ugotovitev, da ima forum celo aktivnega moderatorja, me vsekakor radosti. No, kot anonimni res ne pridem, morda pa pride moj registrirani alter ego. Takšen pusi, da bi se bal komu prdnit v faco v živo, pa res nisem![/quote]ti si samo tak “pusi”, da objaviš datum, uro in kraj kamor te takrat ne bo? :)))
Sploh pa ne vem zakaj se neregistrirani oglašate, ko nekako tema ni namenjena vam? Škodoželjnost? :/[/quote]
Sem napisal, da sem TUDI registriran. Se mi pač ne da prijavit. In zagotovo nisem edini, ki je kdaj tukaj to zakrivil. Vsi ste že kdaj koga prešimfali pod krinko “anonimnosti”. S to razliko, da jaz ne šimfam, samo rpedlagam. 🙂
Če nočete nepovabljenih “neregistrirancev, katerim tema nekako ni namenjena” na srečanju, pa se s posvečenimi izbranci menite o vašem skrivnostnem kraju in času srečanja po ZSjih. Toliko pameti menda premorete.
Sicer pa, kaj ima zveze, kdo vam da predlog za srečanje, če se nameravate o tem menit javon? Najboljše da vam kraj in uro državni zbor z zakonom določi.
Pa, mimogrede, PikaNikaPoka me NE zanima. Naj si nič ne obeta od mene, je zame prestara. 🙂
ti si samo tak “pusi”, da objaviš datum, uro in kraj kamor te takrat ne bo? :)))
Sploh pa ne vem zakaj se neregistrirani oglašate, ko nekako tema ni namenjena vam? Škodoželjnost? :/[/quote]
Sem napisal, da sem TUDI registriran. Se mi pač ne da prijavit. In zagotovo nisem edini, ki je kdaj tukaj to zakrivil. Vsi ste že kdaj koga prešimfali pod krinko “anonimnosti”. S to razliko, da jaz ne šimfam, samo rpedlagam. 🙂
Če nočete nepovabljenih “neregistrirancev, katerim tema nekako ni namenjena” na srečanju, pa se s posvečenimi izbranci menite o vašem skrivnostnem kraju in času srečanja po ZSjih. Toliko pameti menda premorete.
Sicer pa, kaj ima zveze, kdo vam da predlog za srečanje, če se nameravate o tem menit javon? Najboljše da vam kraj in uro državni zbor z zakonom določi.
Pa, mimogrede, PikaNikaPoka me NE zanima. Naj si nič ne obeta od mene, je zame prestara. :)[/quote]
omg, kje si pa zdaj mene našel???
hehe, pa so se razblinili oblački … ker itak bi šla v vegansko restavracijo. Pa prov smilite se mi tipi, ki enega obroka brez mesa ne preživite:-)[/quote]
Veganska restavracija? No to me pa zanima … ampak cel večer brez mesa? Vsaj za obliznit? :)[/quote]
Nič lizanja pri večerji 🙂 Nič mesa, nič jajc, nič sira … tudi to 🙂
nikakor… imaš prav. Dost je bilo heca…[/quote]
se strinjam, vse ostalo na privat, pa naj jih firbec matra :-)[/quote]
Danes sva zasvinjala kar nekaj tem, ti si uprizorila pravo dramo. Zmenili se nismo nič.
Zunaj pa je sonce, ki me vabi. Tak da jaz se opravičujem ostalim monovcem za današnje pisanje, ker ste morali brat vse tole. Najbrž je krivo dejstvo da se bliža nori December in vsa dogajanja ki se bližajo.
Lep dan vsem in obilo sonca…. in sexa seveda 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.