Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubljana, spet kolaps

Ljubljana, spet kolaps

Pa kaj teli naši prometniki zdsj že mrknejo ob vsakem dežju, ne samo snegu?

https://www.24ur.com/novice/slovenija/na-primorski-avtocesti-proti-ljubljani-vec-kot-ura-zamude.html

Peš sem prišla 4 km hitreje, kot z busom! Premočena, a že doma. KOLAPS!

Sem mislila, da misliš kolaps znotraj ringa.

Očitno nisi tu, hehe.

Sem šla malo prej s službe, da ne bi obtičala pa je že ob 13.30 šlo zelo počasi…

Opazovala sem od kdaj idioti mislijo, da se gremo zadrgo če prišiba do konca po napačnem pasu potem se pa rine? In takih egoistov je bilo malo morje, ziher 10 v pol ure…

Včeraj je bila gneča od Karavank skozi vso Avstrijo, skozi Bayern.

Pred Karavankami je bil zastoj 3 km.

Kaj takega sredi septembra ne pomnim.

Centralizem v svojem polnem sijaju! Tražili ste, gledajte!

Eni narodi živijo življenje drugi se vozakajo ure in ure na dan…

Hvala nastavljenim!

Inscenirana gužva, prav odganja iz Ljubljane, mislim centra ne vsega kar si že domišlja da je Lj, poglejte kaj je naredil Maxiju, vse posle bodo odgnali in nepremičnine na najboljših lokacijah prevzeli in spremenili v “palače”.
Že tako je Lj. mrtvo mesto, klošarji, javni uslužbenci, dijaki in študentje in upokojenci. Drugih ni!

 

V center bo Janković povsod naselil samo migrante.

Odgovor na objavo uporabnika
Se dogaja, 11.09.2025 ob 17:47

V center bo Janković povsod naselil samo migrante.

Potem bo dobil metek med oči.

Nekateri so dali za nepremičnino v centru glavnega mesta tudi miljon in več evrov (Schellenburg)…

Center je samo še za klošarje in migrante. Meni se sploh ne gre več v Ljubljano, ker je tako žalostno gledati te uboge ljudi.

Kako naj grem mimo njih na kavo, po nakupih, na koncert,  razstavo predstavo?!

Ne, jaz tega ne zmorem. To ni nobeno doživetje več, to je ena sama bridka žalost.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close