Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ljubiti ali biti ljubljen

ljubiti ali biti ljubljen

Res je, pojmi so zelo abstraktni. Najprej bi se morali pogovoriti, kaj pomeni ljubiti nekoga in kaj pomeni biti ljubljen. Te debate pa nikoli ne bi končali oziroma ima itak vsak svojo predstavo o tem. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vsekakor ljubljena 😉

Daj ne buzi točajka, raje prinesi še eno rundo….. :)))

Sploh pa kako bi se kaj pametnega lahko zmenili o takih abstraktnih pojmih kot so tu predstavljeni, če niste bili sposobni dojet niti v katero stran se je vrtela tista plesalka od It? Oz vam je meglila um…. prpričani pa 110% vsi v svoj prav? :/ ;)[/quote]

Slabo ti tole napeljuješ… nekateri smo se izognili komentarju iluzije. 🙂

Točajka? Verjetno ena izmed redkih reči, ki bi jo težko počela.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Če ti kuha,pospravlja,čisti se ji smiliš in jo imaš za sužnjo.Pa še najbolše pošlješ jo še v službo da gre po denar ti pa v gostilno.Da sem ženska sem raje sama kot pa imam lenega deda.

Daj ne buzi točajka, raje prinesi še eno rundo….. :)))

Sploh pa kako bi se kaj pametnega lahko zmenili o takih abstraktnih pojmih kot so tu predstavljeni, če niste bili sposobni dojet niti v katero stran se je vrtela tista plesalka od It? Oz vam je meglila um…. prpričani pa 110% vsi v svoj prav? :/ ;)[/quote]

Slabo ti tole napeljuješ… nekateri smo se izognili komentarju iluzije. 🙂

Točajka? Verjetno ena izmed redkih reči, ki bi jo težko počela.[/quote]A biti ljubljen, ljubiti pa ni iluzija? Je to kaj za na kruh namazat? :))))

Kaj pa je to taka reč biti krčmarica?
Misliš, da bi te preveč prevzelo, je skušnjava v tem poslu prevelika in se ji ne bi mogla upret? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Samo če nekoga ljubiš ti ni težko vse to in še več naredit za deda, ki te lubi čeprav se mo včasih tudi kaj ne ljubi….
Mogoče je pa tako len, da se mu nič ne ljubi ampak si želi le še ljubit… s tabo. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Slabo ti tole napeljuješ… nekateri smo se izognili komentarju iluzije. 🙂

Točajka? Verjetno ena izmed redkih reči, ki bi jo težko počela.[/quote]A biti ljubljen, ljubiti pa ni iluzija? Je to kaj za na kruh namazat? :))))

Kaj pa je to taka reč biti krčmarica?
Misliš, da bi te preveč prevzelo, je skušnjava v tem poslu prevelika in se ji ne bi mogla upret? :)[/quote]

Mi vsi smo ena velika iluzija… z nekaj veselja in nekaj žalosti vmes.

Ja ravno prevzetnost me skrbi. Kot krčmarica bi res težko obstala na tleh… :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Ali pa to dela preprosto zato, ker jo veseli in ker ve, da bo v zameno dobila nekaj lepega, kar se ne dobi kar tako na cesti. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kakšno bi pa bilo življenje brez iluzije?
Škoda, ko zadeva (prehitro) ugasne in spoznaš v katero stran se resnično vrti plesalka….. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Včasih pa se tudi samo opazovalec vrti okrog nje, med tem ko ona miruje. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

…in njo krega zakaj je tako nemirna (lahko tudi obrnemo spol)?
Ja to je tudi dobra iluzija…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zdaj ste pa že tako zaštrikali s to plesalko, da sem izgubila nit.

Bi lahko prevedli v slovenščino, mogoče?

Ti nam prvo povej točno in nesporno v katero stran se ona vrti 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ti nam prvo povej točno in nesporno v katero stran se ona vrti ;)[/quote]

Za sebe sem povedala.

Za tebe ne morem. Nisem ti.

Zdaj si pa ti na vrsti, On_.

Vsekakor ljubljena ;)[/quote]
Jaz tudi. 🙂
Me pa zanima kako to zgleda, če se najdeta takšna dva, ki si želita biti ljubljena ?
Le sedita vsak v svojem kotu in čakata na drugega ? :))

Ti nam prvo povej točno in nesporno v katero stran se ona vrti ;)[/quote]

Za sebe sem povedala.

Za tebe ne morem. Nisem ti.
Zdaj si pa ti na vrsti, On_. [/quote]Na vrsti za koga ali kaj?
Vedno govoriš le zase (kako se vrtiš) ali si dovoliš tudi za druge razlagat kako jih vidiš oz si sveto prepričana, da tudi veš, da (kako) se vrtijo?… :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Vsekakor ljubljena.
Najbolje je seveda, če je obojestransko. Najslabše oz. najbolj boleče je, če samo ti ljubiš, on pa ne. Torej je bolje, da on ljubi, ti pa ne. Te vsaj ne boli.

Torej raje ne čutite nič. Potem se pa čudite…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica vprašanje je bilo

Če bi se morala odločiti med enim in drugim, tako kot sem napisala “ljubljena”.:)

Po čem sklepaš, da ne čutimo nič?

Sem popolnoma enakega mnenja kot “monovka+++”. Kdo si pa želi čutiti bolečino? 🙂 Seveda si vsi želimo, da je obojestransko, ampak kaj, če ni, naj trpi druga stran… ne jaz. 🙂

Bibitka, dobro vem, kaj je bilo vprašanje. 🙂
Čudim se le… da bi bili ljubljeni… a na to nimamo vpliva… mi sami lahko le ljubimo… In kje začeti, če ne pri sebi?! No, samo moje skromno mišljenje. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Meni je pa čudno, da bi sama sebi želela trpljenje za neuslišano ljubeznijo “srčne rane” :))

S takimi stvarmi pač jaz ne bi začela pri sebi…. ne rečem, da kje drugje sebe postavim za vzgled, to pa ja.:)

Ljubiti pa to ni vračano, to je najhuje. Sploh, če smo več let v neko osebo zaljubljeni pa nam ta oseba ne vrača čustev. In, če imaš možnost, da ga ne srečuješ več, se še nekak da. Če pa je stvar taka, da to osebo redno srečuješ, potem pa boli in boli.

Bibi, saj ljubiti ne pomeni nujno srčnih ran. Pa vsi o neki brezpogojni ljubezni… 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Seveda da ne pomeni, vendar jaz sem izhajala iz zastavljenega vprašanja… ali … ali …. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close